Business інкубатор в Острозі

18.11.2020

«Якщо можливість не стукає, побудуйте двері»

Саме під таким девізом в м. Острозі 20-22 листопада пройде цікавий «Молодіжний бізнес-інкубатор».

Проєкт має на меті збільшення кількості самозайнятої молоді Острозької ОТГ шляхом проведення навчально-практичного курсу з втілення бізнес-проектів «Молодіжний бізнес-інкубатор». Реалізація молоді та працевлаштування опісля навчання є однією з причин масової еміграції населення, так званий «відтік мізків та рук». Особливо гостро ця проблема впливає на соціально-економічну ситуацію в малих містах. Острог не є виключенням. Промисловості в місті немає, проте є 3 тисячі студентів, абсолютно незаповнені ніші у малому бізнесі, а також є потенціал для самозайнятості молоді у галузях креативної економіки. Значна частина студентів обирає індивідуальну форму навчання та шукає роботу у більших містах, що негативно впливає як на процес навчання, так і на розвиток міста.

Тому ми пропонуємо пройти навчальний тренінг, опанувати ази фінансової грамотності, визначити що таке перший проєкт – стартап, як його розвивати та популяризувати, як оформити ФОП та відкрити рахунок, що для цього потрібно зробити, які документи збирати і що знати при цьому. Учасники інкубатора матимуть змогу послухати історії людей які стали успішними бізнесменами, починаючи з «нуля». Протягом курсу експерти програми розкажуть як зробити прототип свого бізнесу, як практично зрозуміти чи буде цей бізнес успішним, та як правильно вирахувати бюджет та написати бізнес-план.

Проєкт реалізується відділом проєктної та інвестиційної діяльності, Молодіжною радою, відділом з питань молоді та спорту виконкому Острозької міської ради, у партнерстві з ГО «Братство ім. князів Острозьких» за підтримки Департаменту розвитку адміністративних послуг, соціальної, молодіжної політики та спорту Рівненської облдержадміністрації.

Проєкт проходитиме частково в онлайн на офлайн форматі. Після проходження трьохденного навчання, учасники матимуть можливість підготувати свій унікальний прототип проєкту та презентувати для експертів. Одна команда стане переможцем бізнес-інкубатора, та отримає першу інвестицію у сумі 15 тис. грн. на реалізацію своєї ідеї.

Начальниця відділу проєктної та інвестиційної
діяльності виконкому Острозької міської ради
Ольга СТЕЦЮК

ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИ
Національна служба здоров'я

covid19.com.ua

Програма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів