Надійшли роз’яснення щодо придбання скрапленого газу

10.09.2020

Рівненська облдержадміністрація (РОДА) наприкінці травня цього року зверталася із листом до Міністерства енергетики щодо відновлення спеціалізованих аукціонів з продажу скрапленого газу для потреб населення. Нещодавно надійшла відповідь, яку департамент житлово-комунального господарства, енергетики та енергоефективності РОДА надіслав до нашої та інших міських, сільських та селищних рад, районних адміністрацій для оприлюднення.

У згаданому листі, який підписав заступник міністра енергетики України Олександр Зорін, після роз’яснення щодо проведення аукціонів та іншої технічної інформації щодо газопостачання промисловим об’єктам і населенню в Україні зазначено:

«… На сьогодні існує компенсуючий механізм для закупівлі скрапленого газу (СГ) для побутових потреб. Тобто збільшення вартості балону для малозабезпечених верств населення має компенсуватися шляхом надання один раз на рік субсидії готівкою на придбання СГ відповідно до Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою КМУ від 21 жовтня 1995 р. № 848 (із змінами і доповненнями).

Крім того, постановою КМУ від 23 квітня 2012 р. № 356 «Про встановлення мінімальних норм забезпечення населення твердим та рідким пічним побутовим паливом і скрапленим газом та граничних показників їх вартості для надання пільг і житлових субсидій» затверджено, зокрема, мінімальні норми забезпечення населення СГ, який використовується для приготування їжі. Для надання населенню житлових субсидій виходячи з розрахунку: два балони (42 кілограми) на рік на одну – дві особи, три балони (63 кілограми) – на три – чотири особи, чотири балони (84 кілограми) – на п’ять і більше осіб, та установлено граничні показники вартості скрапленого газу для надання пільг і житлових субсидій населенню на придбання скрапленого газу за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам».

Анатолій ЛИСИЙ,
заступник міського голови

ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИ
Національна служба здоров'я

covid19.com.ua

Програма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів