Відбулася чергова сесія міської ради

26.06.2020

26 червня 2020 року відбулася чергова 81-а сесія Острозької міської ради.

Після прийняття порядку денного та внесення до нього змін депутатський корпус запросив до слова Василя ВЕЛЯНИКА, головного лікаря КНП «Острозька ЦРЛ», який озвучив перед депутатами, цікаві для них питання, а саме використання коштів, які були виділені міською радою на боротьбу з COVID-19 та питання ситуації з пологовим будинком.

Головний лікар завірив присутніх, що перинатальний центр буде працювати, хоча зараз вже відбулися деякі скорочення, але в основному це були люди пенсійного віку, а жодних продажів чи оренди приміщення не може бути, тому що приміщення є власністю громади району, і такі дії можливі лише за згоди Острозької районної ради. Крім того, він зазначив, що для дотримання всіх вимог в пологовому необхідно створити нові робочі місця для анестезіологів і реаніматологів. Орієнтовна сума для оплати праці працівників, за словами головного лікаря, 2 000 000 грн на рік.

Також Василь Васильович назвав два можливих варіанти розвитку подій у ситуації, що склалася. Перший - переїзд відділення до Острозької ЦРЛ. В цьому випадку приміщення лишається у власності громади. Та другий - у випадку створення нового району депутати цього району можуть прийняти рішення про створення в Острозі районного перинатального центру.

Після виступу гостя, депутати заслухали своїх колег, які озвучили депутатські запити та висловили окремі побажання та вимоги, що стосувалися попередніх запитів, та перейшли до розгляду питань порядку денного.

Найдовше розглядали погодження укладення строкових трудових договорів з керівниками закладів загальної середньої освіти. Депутати озвучили пропозицію голосувати за кожен пункт рішення окремо. Першим пунктом було звільнено всіх директорів, після чого депутати одноголосно проголосували за всі пункти рішення, крім одного. (Результати поіменного голосування.)

На сесії прийняті рішення з земельних питань в місті Острог та селі Розваж, прийнято рішення про передачу GPRS модемів на баланс КП "Теплоенергія", передано контейнери для сміття на баланс КП «Водоканал», надано фінансову допомогу, та внесено зміни до програм та міського бюджету.

Крім того, змінами до програми благоустрою передбачено поточний ремонт підпірної стінки водовідвідної канави по вул.Бельмаж, в м.Острог. Вона постраждала від негоди, яка була в Острозі цього місяця, та потребувала термінового ремонту.

На завершення міський голова за вагомий особистий внесок у розвиток молодіжної політики міста, за активну життєву позицію та з нагоди відзначення Дня молоді нагородив грамотою міської ради:

- Анастасію Миколаївну ШТУНДЕР, начальника відділу з питань молоді та спорту.

А подяки міського голови Олександр Федорович вручив для членів Молодіжної ради при Острозькій міській раді:

- Андрія Ігоровича ГРИЦЕВИЧА;
- Любові Григорівні ДМИТРУК;
- Арсену Володимировичу ІЩИКУ;
- Естер Миколаївні МАТЕР’ЯН;
- Антоніні Олександрівні ЛОБОДІ;
- Олегу Ігоровичу ЦИМБАЛІСТОМУ.

Результати поіменного голосування.

Повний список розглянутих питань

Список підтриманих рішень

1. Про затвердження порядку денного вісімдесят першої сесії Острозької міської ради сьомого скликання
2. Про депутатський запит депутата Острозької міської ради ПОЛІЩУКА Д.В.
3. Про погодження укладення строкових трудових договорів з керівниками закладів загальної середньої освіти
4. Про розгляд заяв громадян, клопотань підприємств, установ, організацій про вилучення та надання земельних ділянок у місті Острозі
5. Про розгляд заяв громадян, клопотань підприємств, установ, організацій про вилучення та надання земельних ділянок у селі Розваж
6. Про затвердження плану роботи Острозької міської ради на ІІ півріччя 2020 року
7. Про ставки єдиного податку для фізичних осіб-суб’єктів підприємницької діяльності на території Острозької міської об’єднаної територіальної громади
8. Про встановлення ставок і пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Острозької міської об’єднаної територіальної громади
9. Про встановлення розміру ставки туристичного збору на території Острозької міської об’єднаної територіальної громади
10. Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на території Острозької міської об’єднаної територіальної громади
11. Про надання фінансової допомоги жителям Острозької міської об’єднаної територіальної громади
12. Про внесення змін до міської програми з запобігання поширенню, діагностики та лікування на території Острозької міської об’єднаної територіальної громади COVID-19
13. Про внесення змін до штатного розпису відділу освіти виконкому Острозької міської ради
14. Про надання дозволу на передачу контейнерів для сміття на баланс Острозького комунального підприємства «Водоканал»
15. Про надання дозволу на передачу GPRS модемів для побутових лічильників газу на баланс Острозького комунального підприємства «Теплоенергія»
16. Про внесення змін у додаток до рішення Острозької міської ради від 20.12.2019 №1053 «Про затвердження заходів на 2020 рік до «Програми благоустрою міста Острога на 2019-2021 роки»
17. Про внесення змін до додатку рішення Острозької міської ради №1054 від 20 грудня 2019 року «Про Програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста на 2019-2020 роки»
18. Про внесення змін до бюджету Острозької міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік

Список знятих з розгляду питань

1. Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу та призначення директорів комунальних закладів загальної середньої освіти у новій редакції

ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИ
Національна служба здоров'я

covid19.com.ua

Програма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів