Завтра відбудеться чергова сесія Острозької міської ради

25.06.2020

12 червня 2020 року Острозький міський голова Олександр ШИКЕР підписав розпорядження № 65-р «Про скликання вісімдесят першої сесії Острозької міської ради сьомого скликання». Згідно розпорядження сесія відбудеться 26 червня 2020 року за адресою вул. Героїв Майдану, 4 (внутрішнє подвір'я приміщення Острозької міської ради) о 10.00 год.

До порядку денного сесії включено наступні питання:

1. Про затвердження порядку денного 81-ї сесії Острозької міської ради сьомого скликання.
2. Подання депутатських запитів, заслуховування інформації про їх виконання.
3. Про розгляд заяв громадян, клопотань підприємств, установ, організацій про вилучення та надання земельних ділянок у місті Острозі.
4. Про розгляд заяв громадян, клопотань підприємств, установ, організацій про вилучення та надання земельних ділянок у селі Розваж.
5. Про затвердження плану роботи Острозької міської ради на ІІ півріччя 2020 року.
6. Про ставки єдиного податку для фізичних осіб-суб’єктів підприємницької діяльності на території Острозької міської об’єднаної територіальної громади.
7. Про встановлення ставок і пільг зі сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Острозької міської об’єднаної територіальної громади.
8. Про встановлення розміру ставки туристичного збору на території Острозької міської об’єднаної територіальної громади.
9. Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на території Острозької міської об’єднаної територіальної громади.
10. Про затвердження Положення про порядок проведення конкурсу та призначення директорів комунальних закладів загальної середньої освіти у новій редакції Про погодження укладення строкових трудових договорів з керівниками закладів загальної середньої освіти.
11. Про надання фінансової допомоги жителям Острозької міської об’єднаної територіальної громади.
23. Про внесення змін до міської програми з запобігання поширенню, діагностики та лікування на території Острозької міської об’єднаної територіальної громади COVID-19.
24. Про внесення змін до штатного розпису відділу освіти виконкому Острозької міської ради.
25. Про надання дозволу на передачу контейнерів для сміття на баланс Острозького комунального підприємства «Водоканал».
26. Про надання дозволу на передачу GPRS модемів для побутових лічильників газу на баланс Острозького комунального підприємства «Теплоенергія».
27. Про внесення змін до додатку рішення Острозької міської ради №1054 від 20 грудня 2019 року «Про Програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства міста на 2019-2020 роки».
28. Про внесення змін до бюджету Острозької міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.
29. Різне.

У випадку несприятливих погодніх умов пленарне засідання 81-ї сесії Острозької міської ради відбудеться за адресою: м. Острог, пл. Декабристів, 6-а (актова зала Острозької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1).

ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИ
Національна служба здоров'я

covid19.com.ua

Програма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів