Допомога від держави

25.06.2020

Все більше роботодавців Острозької об’єднаної територіальної громади та Острозького району звертаються до служби зайнятості за отриманням допомоги по частковому безробіттю з метою компенсації втрати частини заробітної плати найманих працівників та частини доходів фізичних осіб-підприємців, які є застрахованими особами, внаслідок вимушеного скорочення тривалості робочого часу на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Протягом травня-червня 2020 року до Острозької міськрайонної філії Рівненського обласного центру зайнятості звернулося понад 230 роботодавців, три чверті з яких складають фізичні особи-підприємці.

На сьогодні є 42 позитивно прийнятих рішення про виплату допомоги по частковому безробіттю для 150 найманих осіб та ФОПів, які є застрахованими особами, відповідно до статті 47_1 Закону України «Про зайнятість населення». Майже 620 тис. грн. складає сума уже виплачених коштів.

Слід нагадати, що отримання такої допомоги по частковому безробіттю на себе фізичними особами-підприємцями стало можливим внаслідок прийняття постанови Кабінету Міністрів України від 03 червня 2020 року № 453. Однією з умов надання допомоги на період карантину є сплата єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування протягом шести місяців, що передують даті зупинення діяльності.

З усіма актуальними питаннями про отримання допомоги по частковому безробіттю можна звертатися до Острозької міськрайонної філії Рівненського обласного центру зайнятості за тел. 0365422345.

Острозька міськрайонна філія Рівненського обласного центру зайнятості

ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИ
Національна служба здоров'я

covid19.com.ua

Програма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів