В Острозі відкриють соціальний тренажерний зал

04.02.2020

07 лютого 2020 року о 16.00 у м. Острозі відкриття Тренажерного залу «Повір у себе» у підлітковому клубі за місцем проживання «Надія».

Уже більше 10 років в м. Острозі діє підлітковий клуб за місцем проживання «Надія», клуб знаходиться за адресою вул. Татарська 5, у підвальному приміщенні житлового будинку. Щомісяця клуб відвідує більше 100 дітей міста, де проводять свій вільний час, граючи в теніс, настільні ігри. Та найбільше діти любили кімнату де знаходилося декілька тренажерів.

Враховуючи складні умови у підлітковому клубі «Надія», у березні 2019 року відділом з питань молоді та спорту було подано конкурсний проект оголошений Рівненською обласною державною адміністрацією, щодо розвитку територіальних громад області. Проект мав назву: «Облаштування тренажерного залу «Повір у себе» в нежитловому приміщенні підліткового клубу «Надія», що передбачав ремонт у кімнаті тренажерного залу, очищення вентиляційних отворів та закупівлю нових сучасних тренажерів для дітей та молоді міста. За два місяці, конкурсна комісія оголосила позитивний результат. І проект в сумі 107 тис.грн. почали реалізовувати. Проект передбачав співфінансування обласного та місцевих бюджетів. 60% місто, 40% область. З вересня 2019 року по кінець грудня 2019 року, було проведено ремонт приміщення, закупівлю тренажерів, устаткування та декорування стін для майбутнього комфортного залу.

Також у жовтні 2019 року до міста завітали 35 волонтерів з Всеукраїнської організації БУР (Будуймо Україну разом), які значно допомогли в облаштуванні тренажерного залу та клубу загалом. Зокрема повністю відремонтовано дві кімнати для коворкінгу та гри в настільні ігри для дітей та молоді міста.

Після всіх підготовчих робіт 7 лютого 2020 відбудеться відкриття тренажерного залу та клубу загалом під назвою «Відкриття тренажерного залу «Повір у себе» бо «Надія є».

ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИ
Національна служба здоров'я

covid19.com.ua

Програма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів