Доки ви вірите в казку, доти вона існує!

03.01.2020

27 грудня 2019 року в приміщенні Острозької школи мистецтв відбулося справжнє новорічне диво - професійний мюзикл "Попелюшка" від викладачів Острозької школи мистецтв та колективу "Гармонія". Неймовірне свято організували для дітей пільгових категорій міста: багатодітні родини, малозабезпечені сім'ї, діти що знаходяться під опікою, діти з особливими освітніми потребами. Усі мали радість насолодитися прекрасною казкою, чудовою грою акторів, та відчути справжню новорічну атмосферу. Відділ з питань молоді та спорту підготував для присутніх смачні подарунки, які після запальних хороводів роздавав Дід Мороз.

Свято видалось чудовим! Безмечно вдячні колективу Острозької школи мистецтв, дітям та колективу "Гармонія", (Будинок школяра), за прекрасну казку, неймовірну гру та чудові емоції дітей!

Крім того, вже традиційно напередодні Нового року Відділ з питань молоді та спорту м. Острог подарував новорічну казку для дітей з особливими освітніми потребами просто вдома.

10 дітей отримали новорічні подарунки вдома від Діда Мороза та Снігуроньки, бо дивовижні емоції дітей вартують того щоб їм дарувати подарунки щодня.

 

Відділ з питань молоді та спорту виконавчого комітету

ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИ
Програма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів