Новорічне свято!

24.12.2019

23 грудня 2019 року Острозьким міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за сприяння Острозького міського голови Олександра Шикера була організована поїздка для 20 дітей з сімей учасників бойових дій до рівненського обласного музично-драматичного театру. Дійство відбулося завдяки Рівненській обласній державній адміністрації та обласного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді.

Привітали діток зі святом та передали солодкі подарунки перший заступник голови рівненської ОДА Сергій Подолін та заступник голови Сергій Гемберг, які побажали усім гарного настрою, побільше посмішок та веселих свят.

Дітки були у захваті від новорічної програми. Спершу діток відвідав Св. Миколай та Різдвяний вертеп, був виступ чудового музичного колективу драматичного театру, в фойє була розгорнута чудова ятка-вертеп, яка демонструвала народження маленького сина Божого. Діток розважали актори театру та новорічна дискотека.

Після цього святкове дійство перенеслось в зал музично-драматичного театру, де акторами була продемонстрована чудова Новорічна вистава «Білосніжка та сім гномів».

Новорічне свято дітям з сімей учасників бойових дій, що захищали нашу державу на сході України, надзвичайно сподобалося і вони висловили думку, що обов’язково хотіли б взяти участь в подібному святі в наступному році.

Директор Острозького міського ЦСССДМ
Оксана Гловацька

ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИ
Програма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів