Коли кожен працює на кінцевий результат

12.12.2019

Протягом 11 місяців 2019 року кількість жителів міста та району, які звернулися за послугами до Острозької міськрайонної філії Рівненського обласного центру зайнятості, сягнула позначки 2,3 тис. осіб. В цілому спостерігається тенденція на збільшення попиту отримання громадянами та роботодавцями соціальних послуг у службі зайнятості. Це пояснюється тим, що державна служба зайнятості забезпечує широке інформування громадськості у відкритому інформаційному просторі щодо потреб ринку праці та актуальних вакансій.

З початку року отримали роботу понад 1180 осіб, що на 0,4 % більше, ніж у відповідному періоді минулого року. Серед працевлаштованих 63,7 % знайшли роботу до надання статусу безробітного.

Статус безробітного протягом січня-листопада 2019 року мали майже 1,1 тис. осіб. Рівень працевлаштування зареєстрованих безробітних зріс проти відповідного періоду минулого року майже на 1 %. Середня тривалість пошуку роботи зменшилася на 9 днів з 156 у 2018 році до 147 у 2019 році.

Так само на 24 особи зменшилася чисельність довготривалих безробітних. Їх питома вага у загальній кількості безробітних складає 8,1 % проти 10,3 % у 2018 році.

Організація адресної роботи з роботодавцями сприяє зростанню кількості роботодавців, які співпрацюють із службою зайнятості, та кількості поданих ними вакансій. Так, кількість вакансій, зареєстрованих з початку року, зросла у порівнянні з відповідним періодом минулого на 0,7 %.

Основна ціль діяльності служби зайнятості – допомогти людині, яка звернулася, знайти роботу. Це і є кінцева мета. На неї працюють ті новації, які сьогодні запроваджені у нашу роботу. Вони посилюють персональну відповідальність кар’єрних радників за результати роботи з клієнтами, ефективність вжитих заходів, спрямованих на сприяння зайнятості безробітних, в першу чергу шляхом адресного індивідуального підходу до кожної особи, враховуючи її професійний досвід, навички, попит на робочу силу, підвищення конкурентоспроможності на ринку праці.

 

Острозька міськрайонна філія Рівненського обласного центру зайнятості

ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИ
Програма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів