Скликається чергове засідання виконавчого комітету

10.12.2019

17 грудня 2019 року в залі засідань Острозької міської ради за адресою: м. Острог, вул. Героїв Майдану, 2, відбудеться засідання виконавчого комітету. Відповідне розпорядження № 139-р підписав міський голова Олександр ШИКЕР 9 грудня 2019 року.

До порядку денного засідання включено наступні питання:

1. Про прогноз бюджету територіальної громади міста Острога на 2021-2022 роки.
2. Про проєкт бюджету територіальної громади міста Острога на 2020 рік.
3. Про звіт начальника інспекції з благоустрою управління містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, благоустрою та землекористування щодо виконання посадових обов’язків.
4. Про звіт начальника відділу освіти Людмили КУХАРУК щодо реалізації Закону України «Про звернення громадян» у 2019 році.
5. Про затвердження перспективного плану роботи виконкому Острозької міської ради на перше півріччя 2020 року, поточного плану роботи на перший квартал та оперативного плану роботи на січень 2020 року.
6. Про затвердження графіків особистого прийому громадян міським головою, заступниками міського голови, секретарем міської ради, керуючим справами виконкому, старостою, начальниками відділів, управлінь, структурних підрозділів міськвиконкому та керівниками комунальних підприємств міста Острога у 2020 році.
7. Про затвердження графіка виїзних прийомів Острозьким міським головою у першому півріччі 2020 року.
8. Про визначення переліку об’єктів та видів громадських робіт для відбування порушниками та засудженими такого стягнення.
9. Про затвердження плану заходів з готовності в міжепідемічний період та реагування під час епідемічного підйому захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції в Острозькій міській територіальній громаді на 2020-2024 роки.
10. Про затвердження міської консультативної ради з питань поліпшення соціального захисту ветеранів війни.
11. Про затвердження складу міського штабу з питань, пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції та робочої групи фактичного місця проживання/перебування внутрішньо переміщених осіб.
12. Про затвердження складу та положення опікунської ради.
13. Про міську тимчасову комісію з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці, дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.
14. Про затвердження плану заходів щодо реалізації положень Генеральної угоди про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в місті Острозі на 2019-2021 роки.
15. Про затвердження складу та положення комісії з питань дорожнього руху при виконкомі Острозької міської ради.
16. Про затвердження складу та положення координаційної ради з питань безпечної життєдіяльності населення.
17. Про координаційну раду з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та торгівлі людьми.
18. Розгляд заяв.
19. Різне.

ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИ
Програма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів