На вулицях Острога запрацює нова сміттєзбиральна машина

06.12.2019

Острозька громада одна з п'яти громад на Рівненщині, які отримали з державного бюджету кошти на придбання машин для збору сміття.

Це стало можливим завдяки спільній роботі виконавчого комітету Острозької міської ради та депутата восьмого скликання від 153 округу Юрія ВОЗНЮКА, Міністерству екології та природних ресурсів України, платникам податків та жителям міста.

Останні кілька років Острог почав активніше розвиватися, до нас приєднався Розваж, в процесі приєднання Грам'яче. Про нас заговорили як про туристичне місто, ми маємо певний імідж. А все це вимагає достойного рівня в усьому, що стосується якості життя, і комунальні послуги не виняток. Раніше весь наявний автопарк Острозького КП "Водоканал" працював на максимум, але все ж цього було не достатньо. Тому ми звернулися до нашого тодішнього народного депутата Юрія Вознюка з проханням посприяти у виділенні коштів з державного бюджету. Для Острога сума в більше ніж 2 мільйони є значною, а якість життя острожанам треба підвищувати вже тепер, - розповідає міський голова Олександр ШИКЕР.

Після надходження субвенції було проведено тендер Сміттєвоз типу МЕДІУМ Б18 на автомобільному шасі МАЗ 5340 або еквівалент. Переможцем стало ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВИЙ ДІМ "КОМУНАЛЬНА ТЕХНІКА", яке запропонувало ціну в розмірі 2 199 600 грн. 174 600 грн суми склала частка міського бюджету, 2 025 000 грн - субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення природоохоронних заходів на об’єктах комунальної власності.

Техніка вже в Острозі і по завершенню всіх необхідних процедур почне працювати на вулицях міста, щоб Острог став ще комфортнішим місцем для життя.

ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИ
Програма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів