Про результати першого відбору проектів громадського бюджету м.Острога

29.11.2019

В місті Острог визначено перші-проекти переможці громадського бюджету міста Острога. Переможцем став проект "Професійний спортивний одяг для вихованців дитячо-юнацької спортивної школи м.Острога – «Dream Team»", а «Історичні костюми як елемент розвитку бренду подієвого туризму «Нічна театралізована екскурсія містом» включено до переліку проектів, які будуть профінансовані за рахунок міського бюджету.

Таке рішення прийняли на засідання координаційного комітету громадського бюджету 29.10.2019. Про це зазначено у відповідному протоколі № 3.

За загальним підрахунком голосів, переможцем визнано проект №1-2019 «Професійний спортивний одяг для вихованців дитячо-юнацької спортивної школи м.Острога – «Dream Team»» (вартість проекту – 30000,00 грн), який набрав найбільшу кількість голосів. Але враховуючи те, що відповідно до Положення про громадський бюджет у місті Острозі загальний обсяг громадського бюджету на відповідний бюджетний рік становить 1% від доходів з загального фонду міського бюджету, за пропозицією першого заступника міського голови Ольги Логвін було проголосовано за включення до реалізації проектів на 2020 рік проект №6-2019 «Історичні костюми як елемент розвитку бренду подієвого туризму «Нічна театралізована екскурсія містом»(вартість проекту – 30000,00 грн).

Результати голосування:

- за проект №1-2019 «Професійний спортивний одяг для вихованців дитячо-юнацької спортивної школи м.Острога – «Dream Team»(вартість проекту – 30000,00 грн) всього голосів 40, в.т.ч через ЦНАП -30, через електронне голосування -10.

- за проект №6-2019 «Історичні костюми як елемент розвитку бренду подієвого туризму «Нічна театралізована екскурсія містом» »(вартість проекту – 30000,00 грн) всього голосів 11, в т.ч. через ЦНАП-8, через мережі інтернет -3.

ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИ
Програма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів