Допомагаємо учасникам АТО адаптуватися до мирного життя

18.11.2019

З початку 2019 року 47 безробітних з числа демобілізованих військовослужбовців із зони антитерористичної операції скористалися послугами Острозької міськрайонної філії Рівненського обласного центру зайнятості. Серед них була 1 особа з інвалідністю.

За січень-жовтень 2019 року було працевлаштовано 13 безробітних, з них 10 – за сприяння служби зайнятості. За цей час 8 безробітних проходили професійне навчання, 7 з них після закінчення навчання працевлаштовані, 1 безробітний продовжує навчатися.

Профорієнтаційні послуги з початку року отримали 44 особи. Всього їм було надано 201 послугу, з яких 134 – профінформаційних, 67 – профконсультаційних, в т.ч. 3 – із застосуванням психодіагностики.

Для демобілізованих військовослужбовців, учасників АТО державна служба зайнятості надає широкий спектр соціальних послуг, зокрема: підбір підходящої постійної або тимчасової роботи, в т.ч. працевлаштування з відшкодуванням роботодавцям єдиного соціального внеску; пропонується участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру; здійснюється організація професійної підготовки або перепідготовки, підвищення кваліфікації; існує можливість отримати ваучер для проходження професійного навчання; здійснюється організаційна, правова та фінансова підтримка безробітних, які виявили бажання розпочати підприємницьку діяльність.

Крім цього надаються індивідуальні консультаційні, інформаційні та профорієнтаційні послуги; організовуються різноманітні заходи (семінари, тренінги, ярмарки (міні-ярмарки) вакансій, дні кар’єри та ін.), що сприяють прискоренню їхнього працевлаштування. Разом з іншими соціальними структурами міста та району служба зайнятості допомагає учасникам АТО якнайшвидше адаптуватися та повернутися до мирного життя.

Острозька міськрайонна філія Рівненського обласного центру зайнятості

ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИ
Програма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів