Служба зайнятості: як знайти роботу вчорашньому студенту

21.10.2019

Незважаючи на дефіцит окремих спеціальностей на вітчизняному ринку праці, вчорашнім випускникам вишів часто буває непросто знайти підходящу роботу. Навіть, щасливі власники «червоних» дипломів, стикаються із браком вільних робочих місць, які б могли дозволити почати професійне практичне зростання.

Зазвичай, причинами такої ситуації стають коливання попиту на ринках праці або специфіка місцевих економік, що просто не мають належних об’ємів, щоб працевлаштувати всіх нових фахівців.

То що ж робити, щоб довго не залишатися безробітним? Насправді, відповідь проста – шукати роботу. Але, шукати скрізь, використовуючи, як сучасний підхід за допомогою інтернету, так й застосовуючи «старі добрі» народні методи.

Насамперед необхідно планувати свої дії, намагаючись встигнути охопити якомога більше інформаційних джерел, що можуть допомогти у працевлаштуванні.

Основні етапи пошуку роботи:

• насамперед звернутись в місцевий центр (філію) служби зайнятості, де кваліфіковані фахівці – реєстратори та кар’єрні радники поінформують Вас про наявні вакансії та допоможуть зібрати необхідні документи для реєстрації в статусі безробітного ;

• розмістити інформацію про себе або своє резюме у всіх місцевих ЗМІ та на інтернет-ресурсах ;

• за порадами кар’єрного радника служби зайнятості скласти та розіслати свої резюме , в т.ч. і відео резюме ;

• залучати родичів, друзів та знайомих до пошуку роботи .

Щоб не «розхолоджуватися» у стані очікування, особливо, коли є побоювання, що бажана робота знайдеться на завтра-післязавтра, можна за порадою служби зайнятості розглянути варіанти тимчасової зайнятості.

 

Острозька міськрайонна філія Рівненського обласного

центру зайнятості

ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИ
Програма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів