Скликається чергова сесія міської ради

11.10.2019

9 жовтня 2019 року Острозький міський голова Олександр Шикер підписав розпорядження № 113-р «Про скликання шістдесят восьмої сесії Острозької міської ради сьомого скликання». Згідно розпорядження сесія відбудеться 25 жовтня 2019 року в залі засідань Острозької міської ради о 10.00 год.

До порядку денного сесії включено наступні питання:

- Про затвердження порядку денного 68-ї сесії Острозької міської ради сьомого скликання.
- Подання депутатських запитів, заслуховування інформації про їх виконання.
- Про звіт начальника відділу Державного реєстру виборців виконавчого комітету Острозької міської ради про роботу відділу.
- Про розгляд заяв громадян, клопотань підприємств, установ, організацій про вилучення та надання земельних ділянок у м. Острозі.
- Про розгляд заяв громадян, клопотань підприємств, установ, організацій про вилучення та надання земельних ділянок в с. Розваж.
- Про надання згоди на безоплатну передачу об’єктів нерухомого майна обслуговуючого кооперативу «Житлово-будівельний кооператив «Карпатський» на баланс Острозького комунального підприємства «Водоканал».
- Про внесення змін до рішення Острозької міської ради від 26.01.2018 №584 «Про програму розвитку культури у місті Острозі на період до 2022 року».
- Про звернення депутатів Острозької міської ради до Кабінету Міністрів України та Міністерства енергетики та захисту довкілля України.
- Про звернення Острозької міської ради до Президента України, Верховної Ради України Кабінету Міністрів України щодо врегулювання ринку обігу земель сільськогосподарського призначення.
- Про надання фінансової допомоги жителям міста Острога.
- Про внесення змін до бюджету села Розваж на 2019 рік.
- Про внесення змін до бюджету міста Острога на 2019 рік.
- Різне.

ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИ
Програма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів