«Чашка кави з міським головою» - традиційно і цікаво!

03.10.2019

26 вересня 2019 року відбулася зустріч представників Клайпедсього державного університету прикладних наук з міським головою - Шикером Олександром Федоровичем за «Чашкою кави». Така молодіжна акція проходить уже вчетверте, як захід, який покликаний об'єднувати та налагоджувати комунікацію між молоддю та владою міста. Студенти мали змогу задати запитання для очільника міста, пограти настільну гру «Подорож Острозькими стежками», а також переглянути презентоване відео про молодіжно-спортивну діяльність в м. Острозі.

Ініціаторами такої зустрічі виступили: відділ з питань молоді та спорту виконкому Острозької міської ради та міжнародний відділ Національного університету «Острозька академія». Студенти з Литви відвідали місто Острог в рамках проекту: «Спорт як життєве кредо молоді України та Литовської Республіки». Реалізація даного проекту здійснювалася за сприяння Ради обмінів молоддю України та Литви, а також Міністрерства молоді та спорту України.

На зустрічі були також присутні: заступник міського голови Ситницька Оксана Анатоліївна, директор дитячо-юнацької спортивної школи Сергій Ігорович Штундер, в.о начальника відділу з питань молоді та спорту Стецюк Ольга Володимирівна, керівник підліткового клубу «Надія» Черній Анастасія Олегівна.

Чому зустріч пройшла за чашкою кави? Тому що така невимушена атмосфера спонукає до легкого спілкування запрошених студентів, гостей з міським головою. Так зникають кордони між владою і молоддю. Так народжуються нові ідеї та вирішуються важливі проблеми. Під час таких зустрічей відбувається обговорення потрібної та корисної інформації, здійснюється обмін досвідом, жартами та анекдотами. Саме таких зустрічей потребує молодь з владою міста.

В.о. начальника відділу з питань молоді та спорту Ольга Стецюк

ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИПрограма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів