Надання пільг на придбання ліків громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

26.09.2019

Управління праці та соціального захисту населення виконкому Острозької міської ради на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 18 вересня 2009 року № 351 “Про організацію забезпечення ліками громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”, в місті прийнято рішення виконкому від 17.04.2018 року № 58 “Про організацію забезпечення ліками громадян , які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”. Даним рішенням утворено міську робочу групу з питань організації, координації та контролю медичного забезпечення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, До складу міської робочої групи залучено фахівців відповідного спрямування. Забезпечення ліками за безоплатними рецептами лікарів для амбулаторного лікування постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи громадян по місту Острог у 2019році покладено на КП „Міжлікарняну аптеку”. Забезпечення безоплатним зубопротезуванням постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи покладно на стоматологічне відділення КНП Острозької центральної районої лікарні.

Право на отримання пільги мають - учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС та потерпілі від Чорнобильської катастрофи, віднесені до 1, 2 та 3 категорій), виключно за умови проходження амбулаторного лікування .Окремо наголошуємо що громадянам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесеним до категорії 3 та потерпілим дітям, визначення права на отримання пільг щодо забезпечення лікарськими засобами у разі амбулаторного лікування за рецептами лікарів, відпускаються залежно від середньомісячного сукупного доходу сім’ї, та здійснюється у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.

Документами, що підтверджують право на отримання пільги, є:

  • пільговий рецепт, виписаний медичними працівниками КНП Острозької центральної районої лікарні, які мають право виписувати рецепти і є відповідальним за призначення хворому ліків. Лікарський засіб має бути виписаний на затвердженому Міністерством охорони здоров’я України рецептурному бланку та відповідати Правилам виписування рецептів та вимог-замовлень на лікарські засоби і вироби медичного призначення;
  • оригінал посвідчення особи, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Під час користування пільгою вперше її отримувач пред’являє оригінал та копію посвідчення особи, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи; при кожному наступному отриманні пільги - оригінал документу. Копія посвідчення особи, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи, зберігається у аптечному пункті -надавачеві послуги і є підставою для надання пільг у наступному періоді.

Відшкодування вартості лікарських засобів підприємству-надавачу послуги здійснюється за рахунок коштів міського бюджету в межах затверджених кошторисних призначень згідно з помісячним планом асигнувань відповідно до умов договору.

З цією метою з Рівненського обласного бюджету на 2019 рік було виділено на пільгове медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи на загальну суму 3100,00грн.

Станом на 01.09.2019 року постраждалими внаслідок Чорнобильської катастрофи на безоплатне забезпечення ліками для амбулаторного лікування використано 1627,25 грн., та на безоплатне зубопротезування – 217,00 грн..

За консультаціями та детальнішою інформацією просимо звертатися жителів міста в управління праці та соціального захисту населення виконкому Острозької міської ради за адресою: м.Острог, вул..Кн.Острозьких, 22г, каб.№1, тел. 3-18-05.

Заступник начальника відділу

Міліщук Ірина Анатоліївна

ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИПрограма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів