Представники Молодіжної ради взяли участь у Молодіжних сходинах в Камянець-Подільській фортеці !

18.09.2019

13-14 вересня, в.о. начальника відділу з питань молоді та спорту Ольга Стецюк, заступник голови Молодіжної ради Лавренюк Анна та Лапчук Дмитро взяли участь у цікавому молодіжному форумі. Молодіжні сходини зібрали більше 1000 молоді у Кам'янець-Подільській фортеці, де протягом двох днів тривала надвичайно пізнавальна молодіжна атмосфера.

Усі гості змогли дізнатися тонкощі молодіжної політики на місцях. Було представлено кращі практики роботи з молоддю міст фіналістів Конкурсу Молодіжна столиця України.

-"Я розуміла чому саме Молодіжною столицею України 2019 року став Кам'янець-Подільський, тому, що Заявку на конкурс Молодіжна столиця України подавала реально активна молодь, особливо дві дівчини, які акумулювали все в одну чудову заявку і змогли зробити мега класну презентацію , таким чином привернувши до себе увагу влади, як місцевої так і країни загалом. Вони зробили все реально по-молодіжному! Ось і форум був, як велика крута молодіжна тусовка. Так були невеликі мінуси, але це теж по-молодіжному. Такі зустрічі надихають, окриляють і заряджають" - сказала Ольга Стецюк.

Тож ми рухаємось до нового етапу конкурсу Молодіжна столиця України. Адже, Острог - Молодіжна столиця України 2020 р. звучить круто.

 

Відділ з питань молоді та спорту виконкому Острозької міської ради

ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИПрограма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів