Увага! Розпочинається голосування за проекти громадського бюджету м.Острога.

11.09.2019

03.09.2019 відбулось засідання координаційного комітету громадського бюджету міста Острога на якому було затверджено:

  • реєстр позитивно оцінених проектів (https://ostroh.rv.ua/doc/nd/2019/protokol/prot_2.docx);
  •  реєстр негативно оцінених проектів (https://ostroh.rv.ua/doc/nd/2019/protokol/prot_2.docx);
  •  реєстр допущених до голосування проектів (https://ostroh.rv.ua/doc/nd/2019/protokol/prot_2.docx);
  •  реєстр проектів, які не допущені до голосування (https://ostroh.rv.ua/doc/nd/2019/protokol/prot_2.docx).
  •  голосування здійснюється на сайті https://ostrog-budget.e-dem.in.ua шляхом заповнення електронної версії бланку для голосування з використанням ідентифікації/верифікації/реєстрації.
  •  голосування здійснюється в пункті для голосування – ЦНАП м.Острога який розташований за адресою: м.Острог, вул. Максима Кривоноса,32.
  • Відповідно до рішення координаційного комітету до голосування жителями територіальної громади м.Острога допущено 2 малих проекти:
  •  №1-2019 «Професійний спортивний одяг для вихованців дитячо-юнацької спортивної школи м.Острога – «Dream Team» (https://ostroh.rv.ua/doc/nd/2019/protokol/forma_1.doc);
  •  № 6-2019 «Історичні костюми як елемент розвитку бренду подієвого туризму «Нічна театралізована екскурсія містом» (https://ostroh.rv.ua/doc/nd/2019/protokol/forma_2.doc).

Ознайомитись з проектами та проголосувати можна на сайті https://ostrog-budget.e-dem.in.ua шляхом заповнення електронної версії бланку для голосування з використанням ідентифікації/верифікації/реєстрації, або в пункті для голосування – ЦНАП м.Острога який розташований за адресою: м.Острог, вул. Максима Кривоноса,32 з використанням спеціальних бланків для голосування. При цьому, для підтвердження права на голосування член територіальної громади міста Острога особисто пред’являє паспорт (з підтвердженням факту проживання в місті - при потребі) консультанту, що працює в пункті для голосування, і після пред’явлення документа отримує особисто один бланк для голосування. Голосувати за проекти можуть громадяни віком від 18 років, які зареєстровані та проживають на території міста Острога - що підтверджується довідкою про місце роботи, навчання, служби чи іншими документами, які підтверджують факт проживання в місті. Кожен житель міста може особисто проголосувати лише за 1 проект.

Голосування розпочнеться з 15.09.2019 і триватиме 15 днів.

ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИПрограма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів