Визначено переможців конкурсу з перевезення пасажирів на міських маршрутах

22.08.2019

У вівторок, 20 серпня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Острозької міської ради. На ньому традиційно розглядали питання щодо роботи самого міського уряду, його структурних підрозділів, підпорядкованих підприємств, а також бюджету міста, комунального господарства, соціального захисту, благоустрою, заяви мешканців Острога.

На початку засідання присутні оплесками привітали міського голову Олександра Шикера та члена міськвиконкому Наталію Балаушко з днями народження, які вони святкували в період після попереднього засідання.

До плану роботи, який був визначений розпорядженням міського голови № 91-р від 12 серпня , були внесені додаткові пункти. Начальниця відділу з питань містобудування, архітектури та містобудівного кадастру, заступниця начальника управління містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, благоустрою та землекористування Надія Бізюк запропонувала розглянути питання «Про затвердження фінансового плану Острозького комунального підприємства «Водоканал» на 2020 рік»; начальниця відділу економіки, торгівлі та побутового обслуговування населення Галина Загородня – «Про визначення переможців конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Острозі»; в. о. начальника служби в справах дітей Тетяна Баталова – два проекти рішень про надання дозволів на укладення договорів щодо жит­лових бу­динків, у яких меш­кають неповнолітні ост­ро­жани.

Усі проекти рішень, після представлення тими, хто готував їх до розгляду, оперативно розглянули й зат­вердили, переважно одноголосно. Най­дов­ше за часом розглядали перше з додаткових питань, обговорюючи проект рішення, задаючи запитання присутнім директору та головному бухгалтеру ОКП «Водоканал», уточнюючи певні показники.

Розглянувши друге з додаткових питань, після затвердження запропонованого проекту рішення, міський голова щиро подякував Галині Загородні, її колезі, головній спеціалістці відділу Наталії Бондарчук за роботу. Вони на високому рівні організували та провели конкурс із перевезення пасажирів на міських маршрутах. Їх переможцями стали: на першому – № 1 «Нове місто – Автостанція» – приватне підприємство (п/п) «Острог-авто». На міському маршруті загального користування № 2 «Бельмаж – Автостанція – Райлікарня» переможцем конкурсу визнано п/п «Острогавтотранс».

У завершальній частині засідання – «Різному» – міський голова Олександр Шикер запросив членів міськвиконкому та всіх присутніх на заходи з нагоди Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України, які відбудуться 23 та 24 серпня. Також він подякував присутнім за плідну роботу й повідомив, що наступне чергове засідання планують провести 17 вересня.

 

Іван ГЛУШМАН

ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИПрограма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів