Шановні мешканці Острожчини та гості!

23.08.2019

Від щирого серця вітаю вас із Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України! Уже чверть сторіччя ми маємо свою історію – літопис незалежної України. 1991 рік став поворотною віхою для нашої держави. Акт проголошення незалежності України – це вибір на користь демократичного розвитку й самостійності. У цей доленосний день утілилася віковічна мрія багатьох поколінь українців, їхнє прагнення бути господарями у власному домі та вільно жити у своїй суверенній державі.

День Незалежності став новим пунктом відліку в житті кожного з нас, дав почуття самостверд­ження, відчуття волі та суверенності. Символом нашої незалежної Батьківщини є Державний прапор – втілення національної єдності, честі та гідності. Під його знаменом багато поколінь українців ішло до проголошення самостійної України. Під ним український народ утвердив віковічну ідею про державність і самостійність. Це прапор миролюбства. Його барви – блакить неба і зерновий лан, він нагадує наше літо. Цей стяг ми маємо берегти й шанувати як найвищу національну святиню.

День Державного Прапора та День Незалежності України – це не просто дати. Це пам’ять про цілі покоління наших предків, що творили націю й боролися за державність. Це дні, коли на карті світу з’явилася незалежна держава Україна зі своїми державними символами.

З нагоди свят щиро бажаю вам стабільності, миру й успіхів. Вірю, що єдність народу України допоможе відновити спокій і мир на рідній землі та захистити незалежність і свободу держави.

Бажаю всім міцного здоров’я, щасливої долі, родинного затишку, успіхів та наснаги на довгі і щедрі літа Нехай мир і злагода панують у нашому спільному домі!

З повагою міський голова            Олександр ШИКЕР

ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИПрограма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів