Подяка працівникам закладів освіти та батькам за підготовку до нового навчального року

19.08.2019

До початку нового 2019-2020 навчального року залишились лічені дні. Минулого тижня завершився огляд стану готовності закладів та установ освіти до нового навчального року. За результатами огляду усі освітні заклади належним чином підготовлені до роботи та готові відчинити свої двері для дошкільнят та школярів. Всюди проведено якісний ремонт класів, кабінетів, групових кімнат, коридорів. Частково закуплено нові меблі, поновлено навчально-методичне обладнання для роботи на заняттях. Облаштовано прилеглі території, поновлено атрибути на спортивних та прогулянкових ігрових майданчиках.

Ці комфортні умови для дітей створили педагогічні працівники, технічний персонал та батьки. Відчувається, що у цю нелегку працю кожен з них вклав частинку своєї душі.

Як неоціненний Божий дар ми сприймаємо дітей, покладаючи надії на те, що виростуть вони здоровими, добрими, щасливими, розумними. Добрі наміри, безкорисливість, взаємодопомога, співчуття народжуються в маленьких серцях тоді, коли дитина бачить і відчуває це від оточуючих її людей. З впевненістю можна сказати, що діти в повній мірі отримують цей приклад від своїх батьків та вчителів.

Шановні працівники закладів освіти та батьки! Щиро дякуємо за плідну роботу з покращення умов для навчання та виховання дошкільнят та школярів. За ваше безмежне добро, підтримку і світло душі. Ця підтримка - свідчення вашого небайдужого ставлення до проблем освіти і розуміння непересічної важливості виховання дітей. Бажаємо вам міцного здоров’я, мирного неба, натхнення, злагоди і добробуту! Хай Господь сторицею віддячить за ваше розуміння, доброту і за частинку душі, подаровану нашим дітям!

З вдячністю і повагою, від імені Острозької міської ради та її виконавчого комітету міський голова Олександр ШИКЕР

ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИПрограма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів