Призначення пенсії “в один дотик”

19.08.2019

З 9 серпня 2019 року Пенсійний фонд України запровадив нову модель звернення громадян за призначенням пенсії “в один дотик” через Веб-портал електронних послуг Фонду. Це дасть змогу громадянам оформляти пенсії не виходячи з дому.

Новий сервіс призначення пенсії в “в один дотик” - є першим етапом впровадження системи електронних послуг «Е-пенсія». Якщо раніше для того, щоб оформити пенсію, треба було сходити у сервісний центр пенсійного фонду не один раз, то зараз можна прийти лише раз, щоб забрати готове пенсійне посвідчення. Заяву ж на оформлення пенсії можна подати через Веб-портал електронних послуг Фонду та підвантажити до неї усі необхідні документи. Але для того, щоб оформити пенсію онлайн, потрібно мати ЕЦП (електронний цифровий підпис) — саме такий спосіб ідентифікації передбачив Пенсійний фонд.

Як скористатися сервісом «Е-пенсія»:

- авторизуватись в особистому кабінеті на Веб-порталі електронних послуг ПФУ за допомогою електронного цифрового підпису;
- у розділі особистого кабінету «Заява на призначення пенсії» завантажити весь пакет необхідних для призначення пенсії документів у сканованому вигляді;
- підписати звернення електронним цифровим підписом та надіслати його до підсистеми «Звернення»;
- додавати документи (у разі потреби) можна протягом трьох місяців.

Користувачі Веб-порталу будуть отримувати повідомлення про прийняття документів, хід їх опрацювання і про призначену пенсію.

Впровадження системи надання послуг у сфері пенсійного забезпечення в електронній формі (“Е-ПЕНСІЯ”) спрощує взаємодію громадян з Пенсійним фондом України, дозволяє зменшити витрати часу осіб, які звертаються за призначенням пенсії, забезпечує максимально комфортні умови для отримання послуг.

Начальник Острозького відділу обслуговування громадян
(сервісний центр) ГУ ПФУ в Рівненській області Олександр Черуха

ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИПрограма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів