Відбулося позачергове засідання виконавчого комітету

05.08.2019

5 серпня 2019 року відбулось позачергове засідання виконавчого комітету.

На засіданні було внесено зміни до складу комісії з вибору перевізника на автобусних маршрутах загального користування, створено комісію для формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування у 2019 році субвенції з державного бюджету на придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, встановлено тарифи на тпелопостачання для Комунальному закладу «Острозька обласна психіатрична лікарня» Рівненської обласної ради та прийнято рішення оптимізацію постачання теплової енергії споживачам від котельні на вул. Лесі Українки.

Відповідно до останнього рішення власникам квартир багатоквартирних будинків вул. Юрія Гагаріна, 1, 4, 5, 6, 7, 8, 9, пр.Незалежності, 22 та 49А рекомендовано вирішити питання щодо облаштування автономного опалення до початку опалювального сезону 2020-2021 років.

Повний список розглянутих питань

Список підтриманих рішень

1. Про внесення доповнення до рішення виконкому Острозької міської ради №112 від 16.07.2019 «Про організацію та проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування у м. Острозі».
2. Про створення комісії для формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування у 2019 році субвенції з державного бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.
3. Про визначення способу участі Грищука Юрія Юрійовича у вихованні та спілкуванні з неповнолітнім сином Грищуком Назаром Юрійовичем, 28 жовтня 2003 року народження.
4. Про погодження приватному підприємству «Тепло-Енергія» тарифу на виробництво та постачання теплової енергії Комунальному закладу «Острозька обласна психіатрична лікарня» Рівненської обласної ради.
5. Про оптимізацію постачання теплової енергії споживачам від котельні на вул. Лесі Українки.

ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИПрограма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів