Скликається позачергове засідання виконавчого комітету

02.08.2019

5 серпня 2019 року в залі засідань Острозької міської ради за адресою: м. Острог, вул. Героїв Майдану, 2, відбудеться засідання виконавчого комітету. Відповідне розпорядження № 89-р підписав Острозький міський голова Олексадр Шикер 2 серпня 2019 року.

До порядку денного засідання включено наступні питання:

1. Про внесення доповнення до рішення виконкому Острозької міської ради №112 від 16.07.2019 «Про організацію та проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування у м. Острозі».
2. Про створення комісії для формування пропозицій стосовно потреби щодо спрямування у 2019 році субвенції з державного бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.
3. Про визначення способу участі Грищука Юрія Юрійовича у вихованні та спілкуванні з неповнолітнім сином Грищуком Назаром Юрійовичем, 28 жовтня 2003 року народження.
4. Про погодження приватному підприємству «Тепло-Енергія» тарифу на виробництво та постачання теплової енергії Комунальному закладу «Острозька обласна психіатрична лікарня» Рівненської обласної ради.
5. Про оптимізацію постачання теплової енергії споживачам від котельні на вул. Лесі Українки.

ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИПрограма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів