В Острозі створено ОТГ, а у міського голови на одного заступника більше

26.07.2019

26 липня 2019 року відбулася чергова сесія Острозької міської ради. 22 лютого відбулася 58-а сесія міської ради. З 26 депутатів участь на засіданні були присутні 21.

На початку засідання міський голова привітав працівників торгівлі з професійним святом та вручив грамоти Рівненської обласної адміністрації та обласної ради Надії Радисюк та Людмилі Тончук.

Також почесну грамоту управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації "за вагомий внесок у розвиток освіти рівненщини" отримав директор Острозької ДЮСШ Сергій Штундер.

Після затвердження порядку денного депутати підтримали запит свого колеги, Володимира Стеанюка, про проведення аудиту законності розміщення МАФів та інших малих об'єктів у місті.

По тому, присутні на сесії перейшли до розгляду питань порядку денного. В ході сесії внесено зміни до попередніх рішень міської ради, до міського бюджету, розглянуто земельне питання.

Проте більшість питань порядку денного сесії стосувались створеня в місті об'єднаної територіальної громади, у ході розгляду яких депутати затвердили кандидатуру заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради (ним став Юрій Ягодка), затвердили положення про старосту, призначили старосту села Розваж, визначилися з окремими особливостями функціонування ОТГ.

26 липня, напередодні сесії міської ради відбулася сесія Розвазької сільської на якій було прийняте остаточне рішення про приєднання громади села Розваж до міста обласного значення Острог.

Після цього на сесії міськради були прийняті рішення про початок реорганізації сільської ради та про виконання обовязків старости, а також інші рішення, які міська рада мала прийняти, як правонаступник сільської ради.

А виконувати обовязки сільського старости буде секретар сільради, яка в останні дні виконувала обовязки голови.

А на завершення депутати прийняли звернення депутатів Острозької міської ради сьомого скликання до голови Рівненської обласної ради щодо недопущення передачі в оренду приміщення КЗ «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Рівненської обласної ради (підстанція Острог), та внесли зміни до міського бюджету.

Результати поіменного голосування.

Повний список розглянутих питань

Список підтриманих рішень

1. Про затвердження порядку денного шістдесят четвертої сесії Острозької міської ради сьомого скликання
2. Про депутатський запит депутата Острозької міської ради Степанюка В.В.
3. Про розгляд заяв громадян, клопотань підприємств, установ, організацій про вилучення та надання земельних ділянок
4. Про внесення змін у рішення Острозької міської ради від 25 грудня 2015 року № 93 «Про програму підтримки молоді в місті на 2016-2020 роки
5. Про внесення змін у рішення Острозької міської ради від 25.12.2015 №51 «Про затвердження Програми розвитку туризму в місті Острозі на 2016-2020 роки»
6. Про внесення доповнень до додатку 2 рішення Острозької міської ради № 835 від 21.12.2018 «Про Програму благоустрою міста Острога на 2019-2021 роки»
7. Про внесення змін до рішення № 910 від 26 квітня 2019 року «Про затвердження положення про управління містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, благоустрою та землекористування виконавчого комітету Острозької міської ради у новій редакції»
8. Про внесення доповнень до рішення міської ради від 27.04.2018 №665 «Про Програму розвитку малого і середнього підприємництва в місті Острозі на 2018-2020 роки»
9. Про внесення доповнень до рішення міської ради від 30.11.2018 №799 «Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік»
10. Про затвердження заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради
11. Про надання фінансової допомоги жителям міста Острога
12. Про результати діяльності Здолбунівської місцевої прокуратури на території Острозького району та міста Острога в І півріччі 2019 року
13. Про добровільне приєднання до територіальної громади міста обласного значення
14. Про початок реорганізації сільської ради шляхом приєднання до Острозької міської ради
15. Про внесення змін до структури та загальної чисельності апарату виконавчого комітету Острозької міської ради та її виконавчих органів
16. Про затвердження Положення про старосту
17. Про виконання бюджету села Розваж Острозького району Рівненської області в 2019 році
18. Про покладення обов’язків старости на Гуріну Л.О.
19. Про звернення депутатів Острозької міської ради сьомого скликання до Рівненської обласної ради
20. Про внесення змін до рішення міської ради №842 від 21.12.2018 «Про затвердження заходів на 2019 рік до міської Програми розвитку вулиць і доріг комунальної власності міста Острога на 2018-2021 роки»
21. Про внесення змін до бюджету міста Острога на 2019 рік

ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИПрограма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів