ПОДЯКА НАРОДНОМУ ДЕПУТАТУ ВОЗНЮКУ ЮРІЮ ВОЛОДИМИРОВИЧУ

24.07.2019

Шановний Юрію Володимировичу!

Від імені мешканців міста Острога, депутатського корпусу та виконавчого комітету Острозької міської ради прийміть щирі слова вдячності за Вашу роботу впродовж двох депутатських каденцій.

Ваша активна життєва позиція, високий професіоналізм, добре і чуйне серце заслужили глибоку повагу серед мешканців древнього Острога. Ви ніколи не стояли осторонь проблем міста будь-якої галузі: економіки, освіти, культури, молоді, спорту, житлово-комунальної. Ми часто бачили Вас під час проведення масових заходів у місті і завжди Ви приходили з подарунком! Ми знаємо, що Ви полюбили наше прекрасне місто та його мешканців, і, повірте, ці почуття взаємні!

Ми високо оцінюємо Вашу роботу і безмежно вдячні Вам за Вашу людяність, доброту, щедрість, безкорисливість. Ви умієте слухати, оцінювати, аналізувати, вникати в суть проблеми і головне - не лише обіцяти, а ще й виконувати свої обіцянки. Ваші слова, Юрію Володимировичу, ніколи не розходяться зі справами.

Хай доля дарує Вам нові успіхи і здобутки. Бажаємо не зупинятися на досягнутому, а йти вперед і надалі творити добро! Міцного здоров’я, успіху, добра і щастя Вам і Вашій родині! Божого благословіння Вам в усіх починаннях!

З глибокою повагою,
Острозький міський голова Олександр ШИКЕР

ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИПрограма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів