Молодіжні події до Дня молоді

02.07.2019

Традиційно в останню неділю червня відзначають День молоді. У неділю, 30 червня, в Острозі поєднали два свята – День Конституції України та День молоді. Програма заходу передбачала рухливі ігри, забави та урочисту частину.

З самого ранку на центральному стадіоні міста жителі мали змогу відвідати дитячий футбольний турнір, де взяли участь 5 команд з Острога та району. Маленькі чемпіони змагалися за звання «Переможця», а по завершенню турніру кожна команда отримала кубок, грамоти та цінні призи.

О 17.00 усі охочі мали змогу пограти фінську молодіжну гру «Mölkky». Гра цікава тим, що поєднує у собі розвиток рухової активності, а також уміння знаходити стратегію перемоги у грі. «Таку молодіжну гру жителі побачили та грали вперше, адже розроблена вона була до Дня молоді, аби зацікавити молодих людей грати ігри та весело проводити свій вільний час. Дуже тішить те, що прийшло дуже багато учасників і серед них ми визначили фіналістів, а також чемпіонів. Переможцями гри стали 5 дітей, які найвправніше набрали 50 балів» - зазначила Ольга Стецюк.

Після рухливої забави, розпочалась урочиста частина свята. З вітальним словом до острожан звернулася заступниця міського голови Оксана Ситницька.

Відповідно до розпорядження міського голови з нагоди Дня Конституції і Дня молоді Оксана Анатоліївна вручила мешканцям міста подяки та грамоти. За активну життєву позицію, сумлінну працю, високий професіоналізм, популяризацію здорового способу життя та успіхи в реалізації молодіжної політики грамоти Острозької ради отримали Андрій Бойко, Андрій Гулько, Ірина Міліщук, Оксана Скороход, Алла Хилюк і Наталія Яким’юк. Подяками міського голови нагородили Наталію Веляник, Анну Лавренюк, Олександра Лагура і Христину Яскульську.

Продовження свята було запальним, адже після урочистої частини розпочався концерт. Сольним виступами острожан тішили Олена Шліхта, Софія Пасічник, дует Оксани Скороход і Тараса Хмарука, Юрій Мамотюк. Танцювальні номери подарували колективи: «Dance way» та «Гармонія». Також надзвичайно душевним виявився виступ молодіжного гурту «O.A.N.A». На завершення урочистостей, остожани мали змогу потанцювати на святковій дискотеці, прогулятися біля місцевого фонтану, та весело провести час з друзями.

ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИ
Програма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів