Майже тисяча молодих людей охоплена профорієнтаційними послугами

25.06.2019

З початку 2019 року статус безробітного в Острозькій міськрайонній філії Рівненського обласного центру зайнятості мали понад 250 осіб з числа молоді (32,8 % загальної кількості безробітних), 83,6 % з них отримували допомогу по безробіттю. Станом на 01 червня 2019 року отримувало допомогу понад 95 молодих осіб.

Серед безробітних у віці до 35 років 87,1 % до реєстрації у службі зайнятості мали професійний досвід. З них 43 % раніше займали посади службовців, 44,1 % - були на робітничих місцях. Решта громадян відносилась до осіб без професії або таких, що займали місця, які не потребують спеціальної підготовки.

Статус безробітного мали 16 випускників, з них: 11 осіб випускники вищих навчальних закладів та 5 осіб випускники професійно-технічних навчальних закладів. Майже половина випускників з тих, що перебували на обліку в Острозькій МРФ, звернулася за послугами у нинішньому році. Серед випускників ВНЗ по 27,3 % навчалися у галузі соціальних наук; освіти; бізнесу та права; 18,2 % отримали освіту у галузі охорони здоров’я.

Серед випускників ПТНЗ по 40 % становлять працівники сфери послуг та кваліфіковані робітники з інструментом, 20 % – технічні службовці.

За сприянням Острозької МРФ знайшли роботу майже 210 молодих громадян, що складає 41% від загальної кількості працевлаштованих за січень-травень 2019 р.

Профорієнтаційними послугами фахівцями міськрайонної філії за цей період було охоплено понад 970 осіб з числа молоді, 22,3 % з яких складали безробітні та 77,7 % - особи, що навчалися в навчальних закладах різних типів.

З метою максимального наближення професійних навичок громадян, які шукають роботу, до потреб роботодавців, розширення компетенції та підвищення конкурентоспроможності на ринку праці, з початку року здійснено професійне навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації для понад 60 безробітних у віці до 35 років.

До громадських та інших робіт тимчасового характеру було залучено 25 осіб з числа молоді (майже третина від загальної кількості залучених безробітних).

Кількість осіб з числа молоді, які мали статус безробітного, станом на 01 червня 2019 року становила більше 120 осіб, що на 16 % менше, ніж на відповідну дату минулого року.

Острозька міськрайонна філія Рівненського обласного центру зайнятості

ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИ
Програма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів