2 червня Острог відзначив 919-ту річницю

07.06.2019

День міста в Острозі, як і зазвичай, стартував із легкоатлетичного забігу. Острожани цілими сім’ями брали в ньому участь. Всі учасники мали подолати дистанцію 1000 метрів.

Після цього стартував перший міський велозаїзд. Участь у ньому взяло близько 30 осіб, які у супроводі поліції подолали маршрут від майдану Свободи до вулиці Вишенського.

На відміну від забігу велозаїзд не був змаганням, однак символічні призи учасники отримали.

Продовженням спортивного ранку стала масштабна акція «Sport active day». Юні острожани, спортсмени, вихованці Острозької ДЮСШ, гімнастки спортивного клубу «Золота осінь», учасники різних гуртків, демонстрували свої вміння. Присутні побачили волейбол, футбол, баскетбол, флорбол, джампінг, бойовий гопак, настільний теніс, гіробординг, художню гімнастика, бокс.

Коли всі спортивні активності було представлено, настала черга танцювальних колективів міста вражати острожан своєю мастерністю. Стартував танцювальний марафон «Танцюють всі».

Паралельно, для тих хто не лише споглядає, а й сам готовий творити, проводився конкурс малюнків на асфальті.

Протягом всього святкування, для острожан та гостей міста працювало містечко майстрів, де всі охочі могли придбати цікавинки на будь-який смак.

В освітянському парку, в рамках фестивалю "Острог-Ренесанс" відбувався родинний арт-пікнік, де відбувалася попленерова виставка робіт дитячого пленеру “Острог в акварелях”, художні майстер-класи, дитячі розваги, презентація нової настільної гри, фотозони, вистави та багато іншого.

О 17:00 почалася офіційна частина святкування. Острожани отримали відзнаки та нагороди за внесок у розбудову міста. Острог приймав вітання та подарунки від друзів та гостей міста.

Гарною традицією стало відзначення маленьких острожан, які народилися в один день з Містом

Коли офіціоз було завершено, розпочалися святковий концерт та дискотека.

Кульмінацією свята та завершенням щорічного фестивалю "Острог-ренесанс" стали театральна вистава «Боже, хорони королеву» від студії «Дивись. Слухай. Відчувай» та ренесансна хода зі смолоскипами.

Святкування завершено, відгримів коцерт, сцену та декорації розібрали і залишилися тільки чудові враження та фото яскравих моментів.

ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИ
Програма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів