Працевлаштований кожен четвертий безробітний

07.06.2019

Послугами Острозької міськрайонної філії Рівненського обласного центру зайнятості у січні-травні 2019 року скористалося понад 780 безробітних жителів міста Острога та Острозького району.

За цей час було працевлаштовано майже 510 осіб, більше половини з яких працевлаштовано до набуття статусу безробітного. Із загальної чисельності працевлаштованих 42,4 % осіб мали додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, у тому числі 4 особи з інвалідністю.

На нові робочі місця із здійсненням компенсації витрат роботодавцю у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування працевлаштовано 14 безробітних громадян, у тому числі 9 осіб з числа недостатньо конкурентоспроможних на ринку праці та 5 осіб, які працевлаштовані на нові робочі місця в пріоритетних видах економічної діяльності.

У січні-травні 2019 року за направленням Острозької МРФ навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації проходило понад 150 безробітних, що на 4 % більше проти минулорічного періоду.

У громадських роботах та інших роботах тимчасового характеру взяли участь 92 особи.

Понад 170 роботодавців поінформували Острозьку МРФ про наявність 560 вакансій. З початку року було укомплектовано 500 (або 85 %) вакансій.

Станом на 1 червня 2019 року кількість зареєстрованих безробітних в Острозькій МРФ становила майже 390 осіб, з них 47,8 % складали жінки, 31,1 % – молодь у віці до 35 років, 63,8 % – особи, які проживають у сільській місцевості. Середньооблікова чисельність безробітних, які у травні 2019 року отримували допомогу по безробіттю, становила 330 осіб, середній розмір допомоги по безробіттю в цей період склав 2457 грн. (у травні 2018 року – 1901 грн.).

Острозька міськрайонна філія Рівненського обласного центру зайнятості

ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИ
Програма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів