Дитячий майданчик встановлено. На черзі креативний та сучасний Wi-Fi простір

04.06.2019

2 червня Острог святкував 919 річницю, отримував вітання та подарунки. Острожан нагородили відзнаками, вже відгримів коцерт, сцену та декорації розібрали і залишилися тільки чудові враження, фото яскравих моментів та подарунки від численних друзів Острога.

Юрій Вознюк на святкування 918 річниці міста Острога

Стало вже гарною традицією, що на День міста Острог отримує подарунки від народного депутата України Юрія Вознюка. Так на 918-ліття Острога мешканцям подарували сертифікат на дитячий майданчик, який нещодавно було встановлено в Освітянському парку, а вже цьогоріч подарунком став креативний та сучасний Wi-Fi простір, який незабаром з'явиться в центрі і де в яскраві острозькі дні молодь зможе творити майбутнє міста.

Подарований дитячий майданчик

Люблю це місто за неординарну автентичність та енергетику і щиро вболіваю за його розвиток. Звісно, від себе докладаю максимум зусиль, аби Острог з кожним роком ставав кращим, інноваційнішим та сучаснішим! - написав на своїй сторінці у Facebook Юрій Володимирович.

Юрій Вознюк на святкування 919 річниці міста Острога.

Ми впевнені у майбутньому, адже слова Юрія Володимировича ніколи не розходяться з ділом. Це підтвердять сотні жителів міста, які щодня відвідують новий дитячий майданчик. А поки, від імені Острозького міського голови та всіх острожан хочеться щиро подякувати йому за підтримку.

Подарований дитячий майданчик встановлено. На черзі креативний та сучасний Wi-Fi простір.

Подарунковий сертифікат на створення креативного та сучасного Wi-Fi простору

ОРГАНИ ВЛАДИ


 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИ