Відбулася чергова шістдесят друга сесія

03.06.2019

30 травня відбулася чергова 62-а сесія Острозької міської ради.

Перед початком засідання голова міської територіальної виборчої комісії Лідія Миронюк оголосила про складання повноважень депутатом Острозької міської ради Русланом Лідавцем та урочисто вручила посвідчення депутата та нагрудний знак новому депутата ради Олександру Стратюку. Після чого депутати в оновленому складі приступили до розгляду питань порядку денного, яких на цій сесії було чотирнадцять.

Після відкриття сесії та оголошення кворуму, міський голова нагородив подяками в.о начальника відділу з питань молоді та спорту та волонтерів, які допомогли зібрати в Острозі кошти в рамках Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця». В ході акції волонтерам вдалося зібрати 5032 грн.

На сесії було подано два депутатських запити Ольга Логвін попросила надати інформацію про обсяги піднятої та реалізованої споживачам води Острозьким КП "Водоканал", а Микола Скороход хотів дізнатися скільки в місті є зареєстрованих таксистів та скільки вони сплатили податків до бюджету міста.

Після початку розгляду питань порядку денного депутати заслухали звіт про виконання бюджету міста Острога за І квартал 2019 року, прийняли рішення про присвоєння відзнаки «За заслуги перед містом», схвалили проект рішення «Про добровільне приєднання до територіальної громади міста обласного значення», внесли зміни до штатних розписів відділу освіти виконкому Острозької міської ради, та затвердили окремі земельні діляни, які відібрані для продажу на земельних аукціонах у 2019 році. Крім того сесією одноголосно були підтримані умови конкурсу на право оренди Центру культури і дозвілля.

На завершення було розглянуто питання про внесено зміни до міського бюджету та про звернення до Кабінету Міністрів України, ДП НАЕК «Енергоатом» з питання проведення громадських слухань щодо будівництва 3-4 енергоблоків ВП «Хмельницька АЕС». В бюджетному рішенні, крім попердніх змін було додатково передбачено фінансування на ремонт аварійних покрівель в багатоквартирних будинках за адресами Валова 12, та Татарська 5 та кошти на перебування в Острозі "Клініки на колесах".

Результати поіменного голосування.

Повний список розглянутих питань

Список підтриманих рішень

1. Про затвердження порядку денного шістдесят другої сесії Острозької міської ради сьомого скликання
2. Про депутатський запит депутата Острозької міської ради Логвін О.А.
3. Про депутатський запит депутата Острозької міської ради Скорохода М.С.
4. Про звіт щодо виконання бюджету міста Острога за І квартал 2019 року
5. Про розгляд заяв громадян, клопотань підприємств, установ, організацій про вилучення та надання земельних ділянок
6. Про присвоєння відзнаки «За заслуги перед містом»
7. Про схвалення проекту рішення «Про добровільне приєднання до територіальної громади міста обласного значення»
8. Про затвердження умов конкурсу на право оренди Центру культури і дозвілля
9. Про внесення змін до штатних розписів відділу освіти виконкому Острозької міської ради
10. Про надання фінансової допомоги жителям міста Острога
11. Про затвердження заходів на 2019 рік до міської Програми створення та ведення містобудівного кадастру в м. Острозі на 2018-2021 роки
12. Про затвердження переліку земельних ділянок, які відібрані для продажу на земельних аукціонах у 2019 році
13. Про внесення змін до рішення міської ради від 29.03.2019 №898 «Про внесення змін до рішення міської ради від 27.04.2018 №664 «Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку з 2019 року»
14. Про внесення змін до бюджету міста Острога на 2019 рік
15. Про звернення депутатів Острозької міської ради до Кабінету Міністрів України, ДП НАЕК «Енергоатом» з питання проведення громадських слухань щодо будівництва 3-4 енергоблоків ВП «Хмельницька АЕС»

ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИ
Програма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів