Шляхами подвигів

11.05.2019

У четвер, 9 травня, в рамках відзначення 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в Острозі відбулася пам'ятна хода від Майдану Свободи до Братського кладовища та урочистий мітинг "Шляхами подвигів", на якому ушановують тих, хто загинув у Другій світовій війні.

Колона почала формуватися на Майдані Свободи, а потім всі присутні острожани вирушили до меморіалу Слави. Участь в урочистостях узяли представники міської та районної влади, правоохоронці, рятувальники, учні, студенти й працівники закладів освіти, острожани та гості міста.

Ведучі розпочали захід віршами-спогадами про війну. Вікрила захід, заступник острозького міського голови Оксана Ситницька.

Виступила перед присутніми Валентина Стрілецька, Голова Острозької районної ради.

«Кожен рік віддаляє нас від того знаменного 45-го. Знецінюються цінності, змінюються факти, переписується історія, але 9 травня на віки вічні лишиться Днем перемоги», – сказала Валентина Стрілецька.

Актори в образах воїнів розповіли про початок німецької окупації Острога та краю, за який вони віддали своє життя. розповіла свою зворушливу історію і молода зв'язкова УПА. Завершився захід покладанням квітів.

Крім того, увазі присутніх були представлені зброя та засоби захисту часів Другої світової, колажі архівних фото військових, які захищали Острозьку землю.

Вже традиційно всі присутні мали змогу скуштувати солдатську кашу.

ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИ
Програма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів