Відбулася чергова шістдесята сесія

02.05.2019

26 квітня відбулася чергова 60-та сесія Острозької міської ради.

В ході засідання депутати ухвалили рішення з земельних питань, культури, роботи структурних підрозділів, затвердили зміни до бюджету та внесли зміни до попередніх рішень. Також було схвалено рішення про добровільне приєднання Розважу до Острога, і таким чинов на Острожчині скоро може бути створена перша ОТГ.

Після відкриття сесії та оголошення кворуму, міський голова запропонував вшанувати пам'ять загиблих ліквідаторів аварії на ЧАЕС хвилиною мовчання, а після цього Подяки Острозької міської ради за допомогу в організації турніру пам'яті тренера Острозької ДЮСШ з баскетболу Олега Камінського отримали депутати Григорій Аршинов та Вадим Бондарчук.

Першим питанням, яке було розглянуто на сесії було питання приєднання громади села Розваж до громади міста Острога та створення ОТГ. У процесі виступав Юрій Ягодка, який розповів про кроки, які були здійснені сільською радою для приєднання. В ході розгляду питання депутатиставили питання та вносили пропозиції, а у підсумку питання було прийнято одноголосно.

Крім того, заслухано та затверджено звіт про хід виконання програми розвитку вулиць і доріг комунальної власності міста Острога на 2018-2021 роки, створено КЗ «Острозька школа мистецтв» Острозької міської ради, затверджен положення про управління містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, благоустрою та землекористування виконавчого комітету Острозької міської ради та внесено зміни до міського бюджету.

Результати поіменного голосування.

Повний список розглянутих питань

Список підтриманих рішень

1. Про затвердження порядку денного шістдесятої сесії Острозької міської ради сьомого скликання
2. Про надання згоди на добровільне приєднання територіальної громади села Розваж Розвазької сільської ради Острозького району Рівненської області до територіальної громади міста обласного значення Острог Острозької міської ради Рівненської області
3. Про депутатський запит депутата Острозької міської ради Степанюка В.В.
4. Про хід виконання програми розвитку вулиць і доріг комунальної власності міста Острога на 2018-2021 роки
5. Про розгляд заяв громадян, клопотань підприємств, установ, організацій про вилучення та надання земельних ділянок
6. Про створення комунального закладу «Острозька школа мистецтв» Острозької міської ради
7. Про затвердження положення про управління містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, благоустрою та землекористування виконавчого комітету Острозької міської ради
8. Про затвердження положення про службу у справах дітей виконкому Острозької міської ради
9. Про внесення змін до рішення міської ради від 22 грудня 2017 року №576 «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату виконавчого комітету Острозької міської ради та її виконавчих органів»
10. Про Міську комплексну програму соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та осіб, які брали участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, на 2019-2022 роки
11. Про надання фінансової допомоги жителям міста Острога
12. Про затвердження в новій редакціїї заходів на 2019 рік до «Програми енергозбереження та енергоефективності міста Острога на 2018-2022 роки»
13. Про внесення доповнень до рішення Острозької міської ради № 835 від 21.12.2018 «Про Програму благоустрою міста Острога на 2019-2021 роки»
14. Про внесення змін до рішення міської ради № 842 від 21.12.2018 «Про затвердження заходів на 2019 рік до міської Програми розвитку вулиць і доріг комунальної власності міста Острога на 2018-2021 роки»
15. Про внесення змін до бюджету міста Острога на 2019 рік
16. Про затвердження висновку експертної оцінки вартості будівлі Центру культури та дозвілля

Список знятих з розгляду питань

1. Про введення додаткової штатної одиниці в структуру управління праці та соціального захисту населення

ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИ
Програма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів