Соціальні послуги учасника АТО

15.04.2019

Послугами Острозької міськрайонної філії Рівненського обласного центру зайнятості продовжує активно користуватися така категорія, як безробітні з числа військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції. Протягом 2018 року на обліку перебувало 50 учасників АТО, 30 % з них було працевлаштовано, в тому числі 1 особа за рахунок виплати роботодавцю компенсації у розмірі єдиного внеску, 1 особа отримала одноразову виплату допомоги по безробіттю для зайняття підприємницькою діяльністю. За цей період 10 осіб проходило навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації, 1 особа брала участь в громадських та інших роботах тимчасового характеру. Рівень працевлаштування після закінчення навчання склав 88,9 %. Профорієнтаційні послуги отримали 39 безробітних.

Уже в першому кварталі 2019 року мали статус безробітного 22 учасники АТО. За цей період 2 особи працевлаштовано, в т.ч. 1 особа працевлаштована після проходження навчання. 86,4 % осіб отримали профорієнтаційні послуги.

Станом на 01 квітня нинішнього року на обліку перебувало 17 осіб з числа військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції, 82,4 % з них отримували допомогу по безробіттю.

Острозька міськрайонна філія Рівненського обласного центру зайнятості

ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИПрограма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів