Провели турнір пам’яті талановитого тренера

09.04.2019

Іван ПАВЛІВ - газета "Замкова гора"

У суботу, 6 квітня, під час відзначення Міжнародного дня спорту, в спортивних залах Національного університету «Острозька академія» та КЗ «Острозький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою Рівненської обласної ради пройшов V турнір пам’яті тренера-викладача Острозької дитячо-юнацької спортивної школи Камінського Олега Федоровича з баскетболу серед юнаків 2002 – 2004 років народження. У ході гарного, захоплюючого заходу багато разів згадували талановитого наставника, юні спортсмени грали в свій улюблений вид, вболівальники підтримували свої команди, отримуючи задоволення від рухової активності та видовищних матчів. Як і в кінці кожного змагання – переможці були відзначені нагородами.

Спочатку відбулося офіційне відкриття турніру. У ході першої частини заходу виступали: методист відділу освіти виконкому Острозької міської ради Тетяна Слободян (ведуча), заступник міського голови Оксана Ситницька, начальник управління у справах молоді та спорту Рівненської облдержадміністрації Віталій Ліпський, дочка Олега Федоровича – Наталія, вихованець Камінського О. Ф. – Ілля Ковш, головний суддя турніру Дмитро Мазярчук. Вони говорили про роль тренера в житті юних вихованців та досвідчених спортсменів, ділові та людські якості Камінського Олега, його талант та наполегливість, оголосили турнір відкритим, бажали спортсменам та вболівальникам приємного спілкування зі спортом.

У ході відкриття турніру були покладені квіти на могилу Камінського Олега. Командам вручили солодкі подарунки від організаторів та родини. Після того відбулася товариська десятихвилинна гра між вихованцями тренера, в пам’ять якого проводився турнір.

Змагання проходилися за круговою системою. Позмагатися за призи прибуло 5 команд із нашого міста, а також Рівного, Здолбунова та Бугрина. Як і під час кожного подібного турніру матчі проходили в напруженій та безкомпромісній боротьбі. Після проведення усіх поєдинків судді підбили результати. Перше місце вибороли юні баскетболісти Рівненської обласної дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву. Другу сходинку п’єдесталу пошани посіла команда Острозької ДЮСШ, а третє – КЗ «Острозький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою» Рівненської облради. Переможцю був уручений кубок, а всім призерам медалі, грамоти та солодкі подарунки. Також в кожній команді, призерці турніру, були визначені кращі гравці. Вони були нагороджені спеціальним оригінальним призом. Гарні годинники виготовив старих грамплатівок Олександр Гефтер.

Після підбиття підсумків одна з організаторів турніру, виконуюча обов’язки начальника відділу з питань молоді та спорту виконкому Острозької міської ради Ольга Стецюк для «Замкової гори» зазначила:

– Організатори змагань та їх учасники висловлюють щиру подяку нашим постійним спонсорами та меценатам, які завжди допомагають нам в проведенні турнірів на високому рівні. Велика подяка приватним підприємцям Тетяні Хохліч (магазин «Господар»), Віталію Сасовському (продуктово-гуртова база), Ларисі Сідоровій (магазин «Горинь»), депутатам Острозької міської ради Григорію Аршинову та Вадиму Бондарчуку, викладачу Острозької дитячої школи мистецтв, майстру Олександру Гефтеру за виготовлення шедевральних годинників, за надані спортивні зали для проведення змагань ректору НаУОА Ігорю Пасічнику та в. о. начальника КЗ «Острозький обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою» Рівненської облради Ігорю Приступі, магазину квітів «Орхідея». Завдяки цим людям спорт у місті розвивається на високому рівні.

ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИ
Національна служба здоров'я

covid19.com.ua

Програма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів