Сімейні перегони. Перемогли гості, а команди з Острога отримали задоволення від гри!

22.03.2019

Іван ПАВЛІВ

У неділю, 17 березня, в спортивній залі Острозького НВК «Школа І – ІІІ ст.-гімназія» відбувся ІІІ етап обласної спортивної гри «Сімейні перегони. Рухова активність». Команди складені із батьків та дітей змагалися у знаннях правил та історії спорту, швидкості, вправності та влучності. Сильніших та найактивніших було відзначено нагородами. Також визначено сім’ю, яка в червні боротиметься за призи в суперфіналі обласної гри.

На початку спортивно-розважального заходу відбулося його відкриття. Вітали учасників змагань, бажали їм перемог та хорошого настрою, дякували сім’ям за участь, представляли гостей, знайомили з регламентом, оголосили про початок гри, представляли команди та суддів в. о. начальника відділу молоді та спорту виконкому Острозької міської ради Ольга Стецюк, директор Рівненського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», голова відділення НОК України в Рівненській області Микола Петринчук. Після виконання гімну України танцювальний номер представили юні вихованці студії «Гармонія» Острозького районного будинку школярів (кер. Оксана Волощенко).

Почалася гра традиційно із інтелектуального змагання. Впродовж 1 хвилини необхідно було дати відповідь на складні тести, які стосувалися історії та правил різних спортивних ігор. Приємно зазначити, що перші два місця розділили об’єднані сім’ї, які представляли наше місто Кулик – Статкевич і Цілінських – Косарчук. Щоправда, вони не зуміли зберегти своє лідерство в ході проведення спортивних естафет – «Фризбі», «Мікс», «Теніс». Під час їх проведення необхідно було якомога швидше долати дистанцію, ведучи різні м’ячі між виставленими фішками, вправно влучати в ціль, пролазити через обруч, проносити тенісний м’ячик на ракетці та ін. Організатори перед початком кожної демонстрували, як необхідно пробігти відстань від одного кінця спортивної зали до другої і в зворотному напрямку.

Після завершення «Сімейних перегонів» судді підбили результати. І тут з’ясувалося, що перемогли гості із м. Дубно – сім’я Кучмей-Хровств. Тож їм вручили кубок, медалі, грамоти. Вони отримали право змагатися в суперфіналі за головний приз. Сім’ї острожан Цілінських – Косарчук та Кулик – Статкевич посіли, відповідно, друге та третє місця. Вони також були нагороджені, ще і як переможці міського етапу змагань. Після нагородження переможці, представники команд та організатори змагань спільно сфотографувалися.

Організатори висловлюють щиру подяку для керівництва Острозького НВК "Школа I-IIIст.- гімназія", зокрема для директора гімназії - Параниці Алли Володимирівни та завуча з виховної роботи - Абрамович Тетяни Михайлівни , за наданий спортивний зал для проведення гри, протягом усього сезону. – «Ми разом зіграли 3 етапи, до участі залучили більше 16 сімей. Для організації заходу потрібні були судді, мед.працівники, виконавці, музичні номери, в цьому нам значно допомогла заступник з виховної роботи Абрамович Тетяна Михайлівна,методист відділу освіти - Слободян Тетяна Олександрівна. Також подяка для вчителів фізкультури гімназії та ЗОШ № 3. Новіку Віктору Олександровичу та Кравчуку Олександру Васильовичу. Для тренера та дітей танцювального колективу Dance way, танцювального колективу районного будинку школяра " Гармонія" , для спортсменки з художньої гімнастики " Золота осінь". Окрема щира подяка для газети "Замкова гора", інтернет -виданню Район-Острог, які щораз були присутні на наших змаганнях, після яких вчасно та цікаво описували всі етапи гри, а також для усіх хто допоміг в організації та проведенні трьох етапів гри. Разом - ми сила!!!»

ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИПрограма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів