Відбулося засідання виконавчого комітету

20.03.2019

19 березня 2019 року відбулось чергове засідання виконавчого комітету. На виконкомі схвалили низку важливих для громади рішень соціально-економічного та господарського характеру, затвердили скориговані тарифи на послуги із централізованого водопостачання та водовідведення, а також затвердили склад молодіжної ради Острога.

З 16 членів виконавчого комітету були присутні 14.

На засіданні було заслухано звіти: в.о. начальника відділу з питань молоді та спорту щодо стану дотримання Закону України «Про звернення громадян» та начальника управління праці та соціального захисту населення виконкому Острозької міської ради щодо виконання посадових обов’язків.

Ключовими рішеннями, які були прийняті на цьому засіданні були рішення про затвердження складу Молодіжної ради при Острозькій міській раді та про затвердження скоригованих тарифів на послуги із централізованого водопостачання та водовідведення, що надаються Острозьким комунальним підприємством «Водоканал».

Останнього разу тарифи на водопостачання затверджувалися 16 травня 2017 року, а на водовідведення 19 червня 2018 року.

Сокриговані тарифи відповідно до рішення виконавчого комітету:

з централізованого водопостачання

- 1 група споживачів (населення) – 12,08 грн. за 1 куб. м з врахуванням ПДВ; (було - 9,47 грн. за 1 куб. м з врахуванням ПДВ)
- 2 група споживачів (інші) – 13,20 грн. за 1 куб. м з врахуванням ПДВ; (було - 10,59 грн. за 1 куб. м з врахуванням ПДВ)

з водовідведення

- 1 група споживачів (населення) – 20,20 грн. за 1 куб. м з врахуванням ПДВ; (було - 16,87 грн. за 1 куб. м. з врахуванням ПДВ;)
- 2 група споживачів (інші) – 21,89 грн. за 1 куб. м з врахуванням ПДВ. (було - 18,56 грн. за 1 куб. м. з врахуванням ПДВ.)

Повний список розглянутих питань

Список підтриманих рішень

1. Про звіт в.о. начальника відділу з питань молоді та спорту щодо стану дотримання Закону України «Про звернення громадян».
2. Про звіт начальника управління праці та соціального захисту населення виконкому Острозької міської ради щодо виконання посадових обов’язків.
3. Про затвердження поточного плану роботи на другий квартал 2019 року та оперативного плану роботи виконкому Острозької міської ради на квітень 2019 року.
4. Про міську координаційну раду з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та торгівлі людьми.
5. Про міський план заходів щодо реалізації Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» на 2019 рік.
6. Про внесення змін у додатки 2(25), 2(31), 2(40), 2(43), 2(45) до рішення виконкому Острозької міської ради від 15 листопада 2016 року № 176 «Про затвердження у новій редакції координаційних рад, постійних комісій, комітетів, робочих груп, дорадчого органу, консультативної ради та штабів виконкому Острозької міської ради».

Розгляд заяв

1. Про розгляд звернення ТОВ «Фрінет» щодо отримання дозволу на прокладання оптоволоконного кабеля по об’єктах комунальної власності для надання доступу до мережі Інтернет жителям міста.
2. Про включення Сотник Ф.В. у список осіб, які користуються правом позачергового одержання житлових приміщень.
3. Про надання дозволу на відчуження житлового будинку з надвірними будівлями та земельної ділянки в м. Острозі, вул. Павла Жолтовського, 6.
4. Про надання дозволу на відчуження 1/2 частки житлового будинку в м. Острозі, провул. Уласа Самчука. БикЮ 5. Про надання неповнолітній Стеценко Анні Сергіївні, 26 травня 2003 року народження, статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.
6. Про надання дозволу на відчуження житлового будинку та земельної ділянки в м. Острозі, вул. Лідії Спаської, 14.
7. Про присвоєння поштової адреси частині житлового будинку по вул. Князів Острозьких, 46г, власник Трасун М.М.
8. Про надання дозволу на встановлення шлагбауму при в’їзді на територію Острозької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1.
9. Про присвоєння поштової адреси житловому будинку по вул. Степовій, 2г, власник Марцун С.Є.
10. Про присвоєння поштових адрес частинам житлового будинку по вул. Юзефа Крашевського, 10.
11. Про визначення відповідального за зберігання протоколів зборів співвласників багатоквартирного будинку та розміщення інформації про рішення, прийняті такими зборами.
12. Про затвердження скоригованих тарифів на послуги із централізованого водопостачання та водовідведення, що надаються Острозьким комунальним підприємством «Водоканал».
13. Про зняття статусу службового житла квартири №2 по вул. Ярмарковій, 1 в м. Острозі.

Додаткові питання

1. Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу та звільнення у запас військовослужбовців у квітні-червні, жовтні-грудні 2019 року.
2. Про затвердження фінансового плану Острозького комунального підприємства «Водоканал» на 2019 рік.
3. Про затвердження плану заходів щодо реалізації у місті Острозі Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року «Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація» на 2019 рік.
4. Про затвердження складу Молодіжної ради при Острозькій міській раді.

ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИ
Національна служба здоров'я

covid19.com.ua

Програма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів