Скликається чергове засідання виконавчого комітету

12.03.2019

19 березня 2019 року о 10.00 год. в залі засідань Острозької міської ради за адресою: м. Острог, вул. Героїв Майдану, 2, відбудеться чергове засідання виконавчого комітету. Відповідне розпорядження № 30-р підписала в.о. Острозького міського голови Ольга Логвін 12 березня 2019 року.

До порядку денного засідання включено наступні питання:

1. Про звіт в.о. начальника відділу з питань молоді та спорту щодо стану дотримання Закону України «Про звернення громадян».
2. Про звіт начальника управління праці та соціального захисту населення виконкому Острозької міської ради щодо виконання посадових обов’язків.
3. Про затвердження поточного плану роботи на другий квартал 2019 року та оперативного плану роботи виконкому Острозької міської ради на квітень 2019 року.
4. Про міську координаційну раду з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та торгівлі людьми.
5. Про міський план заходів щодо реалізації Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» на 2019 рік.
6. Про внесення змін у додатки 2(25), 2(31), 2(40), 2(43), 2(45) до рішення виконкому Острозької міської ради від 15 листопада 2016 року № 176 «Про затвердження у новій редакції координаційних рад, постійних комісій, комітетів, робочих груп, дорадчого органу, консультативної ради та штабів виконкому Острозької міської ради».
7. Розгляд заяв.
8. Різне.

ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИПрограма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів