Служба зайнятості. Cтажування на робочому місці – зручно та вигідно

01.03.2019

Однією із перспективних і взаємовигідних форм підвищення кваліфікації як для безробітних, так і для роботодавців, є стажування працівника на робочому місці. Для роботодавця – це найкращий спосіб прийняти на роботу попередньо перевіреного кваліфікованого працівника, для безробітного – можливість набуття досвіду з виконання професійних завдань та обов'язків, удосконалення професійних знань, умінь та навичок, вивчення та засвоєння нових технологій, техніки.

Враховуючи можливий брак досвіду та окремих професійних навиків безробітного, служба зайнятості організовує його стажування безпосередньо за місцем майбутньої роботи . За час такого стажування особа зі статусом безробітного вдосконалює свої професійні якості, адаптується на новому робочому місці, знайомиться з умовами праці, обладнанням, має можливість спілкуватись з трудовим колективом.

Протягом 2018 року Острозькою міськрайонною філією Рівненського обласного центру зайнятості організовано стажування на робочому місці для 79 осіб. Зокрема, найзатребуванішими для стажування професіями є: продавці¸ кухарі, водії, трактористи, менеджери, підсобні робітники.

Слід зауважити, що при укомплектуванні вакансій за сприяння служби зайнятості, роботодавці, котрі співпрацюють в сфері стажування, не витрачають час та кошти на пошук претендентів на вакансії, оскільки роботу по підбору працівників відповідно до заявлених вимог виконує центр зайнятості. Крім того, фахівці служби зайнятості попередньо домовляться з роботодавцем про дату зустрічі з претендентами на вакансії на базі підприємства чи центру зайнятості.

Разом з тим, при працевлаштуванні безробітних на новостворені робочі місця не менше, аніж на 2 роки, центр зайнятості також має можливість повернути даним роботодавцям кошти за 12 місяців, які вони витратили на сплату єдиного соціального внеску.

З питань отримання додаткових консультації та роз’яснень з приводу проходження стажування, роботодавці та зацікавлені пошукачі роботи можуть звернутись в Острозьку міськрайонну філію Рівненського обласного центру зайнятості, за адресою: м. Острог, вул. Кривоноса, 32, тел. 2-23-45

Острозька міськрайонна філія Рівненського обласного центру зайнятості

ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИПрограма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів