В Острозі знову змагалися за кубок міського голови

25.02.2019

Команди трудових колективів міста та збірні сіл Острожчини змагалися у Відкритому турнірі з волейболу за Кубок Острозького міського голови.

Змагання стартували в неділю, 24 лютого. Офіційно турнір відкрили у спортивній залі Національного університету «Острозька академія», а ігри проходи в цьому ж залі та у залі КЗ «Острозький обласний ліцей-інтернат із посиленою військово-фізичною підготовкою».

На участь у турнурі зареєструвалися 11 команд: минулорічні переможці - команда ДПТНЗ «Острозьке ВПУ», Острозької міської ради, Острозької РДА, Острозької спеціальної загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів, Національного університету «Острозька академія», «Ескулап» Острозької обласної психіатричної лікарні, Острозького лісгоспу, Острозького обласного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою, збірні Межиріча та Сіянців.

Головним суддею змагань був Сергій Штундер, директор Острозької ДЮСШ. Після відкриття турніру, він оголосив правила й повідомив, що ігри відбуватимуться у трьох підгрупах, та розповів про регламент змагань.

Після напружених фінальних поєдинків команда Острозької академії стала переможцем цьогорінчих змагань.

За підсумками фінальних ігор призові місця розподілилися так:

І місце – команда Національного університету «Острозька академія»;

ІІ місце – команда ДПТНЗ «Острозьке ВПУ»;

ІІІ місце – команда Острозької ДЮСШ.

Крім командних нагород і подарунків, грамотами нагородили найкращих гравців: Олександра Марченка (команда НаУ ОА), Івана Нікітчука (ДПТНЗ "ОВПУ"), Станіслава Фомича (Острозька ДЮСШ).

І вже традиційно, організатори відзначили наймолодшого та найдосвідченішого гравців турніру. Ними стали Іван Калінобродський (Острозька ДЮСШ) та Олександр Шикер (команда Острозької міської ради) відповідно.

«Думаю, цей турнір, незалежно від того, хто буде міським головою, набиратиме обертів, гуртуватиме команди й даруватиме позитивні емоції ще багато років» - висловив сподівання під час вітального виступу Олександр Шикер.

ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИПрограма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів