В Острозького міського голови побільшає заступників. Чому це важливо

22.02.2019

На 58 сесії депутати міської ради прийняли рішення про введення посади заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради. Його майбутня сфера діяльності - децентралізація та Євроінтеграція.

Добровільне об’єднання територіальних громад – один із пріоритетних напрямів розвитку держави, тому сприяння максимальному подальшому процесу – одне з головних завдань в Україні. По всій території України мають бути створені спроможні та дієздатні органи місцевого самоврядування базового рівня – територіальні громади.

Місто Острог – місто обласного значення, у якому має бути створена об’єднана територіальна громада. У виконкомі наявні документи від 6 сільських рад Острозького району, які дали згоду на приєднання до територіальної громади міста Острога: с. Бухарів, с. Білашів, с. Межиріч, с. Вілія, с. Новородчиця, с. Почапки.

З метою належного забезпечення реалізації реформи децентралізації державного управління, проведення реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади, а також проведення належної інформаційно-роз’яснювальної роботи з реформування системи місцевого самоврядування, утворення об’єднаної територіальної громади, проведення широкої інформаційної кампанії, відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання громад», а також інших нормативно-правових актів України з питань децентралізації, виникла необхідність внесення змін до структури та загальної чисельності Острозької міської ради та її виконавчого комітету, зокрема введення посади заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, який буде забезпечувати вирішення цих питань.

Хто підтримав рішення можна дізнатися за посиланням (Документ Word)