Центр зайнятості. Шукаєте роботу в Україні: що потрібно знати

07.02.2019

Пошук роботи: на що потрібно звернути увагу.

Після присвоєння статусу безробітного, особа, у взаємодії з кар’єрним радником (спеціалістом центру зайнятості, котрий супроводжуватиме її під час перебування на обліку) розробляють індивідуальні плани надання послуг і працевлаштування, згідно яких і проводиться підбір підходящої роботи . Підходящою роботою вважається та, яка відповідає освіті, професійним навичкам і досвіду роботи особи.

Особам з інвалідністю підходяща посада підбирається відповідно до їх професійних знань і навичок, а також з урахуванням довідки медико-соціальної експертної комісії з висновком про умови та характер праці, індивідуальної програми реабілітації та побажань особи з обмеженими фізичними можливостями щодо умов роботи.

Якщо протягом 6 місяців з дня реєстрації безробітному не змогли знайти роботу за фахом, йому пропонується пройти перенавчання на іншу професію з урахуванням його здоров’я, здібностей і потреб ринку праці. При зміні професії за направленням ЦЗ, пошук роботи здійснюється як за новою, так і за попередньою спеціальністю.

Дворазова відмова від запропонованої роботи є підставою для зняття з реєстрації в центрі зайнятості(філії) та позбавлення статусу безробітного. Повторна реєстрація в центрі зайнятості (філії) можлива не раніше ніж через 90 календарних днів з дати зняття з обліку. В цей тримісячний період надаються лише консультаційні послуги.

Відвідування центру зайнятості проводиться не рідше одного разу в 30 календарних днів.

Пропуск призначеної дати відвідування центру зайнятості без поважної причини тягне за собою скорочення виплат (зняття з обліку). Згідно Постанови Кабінету Міністрів України № 792 від 19.09.2018 «Про Порядок реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу», поважними причинами, наявність яких підтверджено документально, є: хвороба громадянина, смерть членів його сім’ї та родичів, догляд за хворою дитиною (до 14 років), відвідування лікарні, судових та правоохоронних органів, військкоматів, інших держустанов та інші обставини, що перешкоджають відвідуванню центру зайнятості (філії).

Острозька міськрайонна філія Рівненського обласного центру зайнятості

ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИПрограма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів