В Острозі урочисто відкрили «Інклюзивно-ресурсний центр» для дітей з особливими потребами

31.01.2019

Для занять заклад для дітей з особливими освітніми потребами відчинить свої двері в понеділок, 4 лютого. Це 16 заклад такого типу в області, а всього заплановано відкриття 33 таких установ. У нашому місті в ІРЦ займатиметься 120 дітей від 2 до 18 років.

Участь в урочистостях взяли заступник голови Рівненської ОДА Олександр Корнійчук, завідувач сектору інклюзивної освіти управління освіти і науки Рівненської ОДА Юлія Ковальчук, Острозький міський голова Олександр Шикер, перший заступний мівського голови Ольга Логвін, заступнкии міського голови Оксана Ситницька та Анатолій Лисий, заступник голови Острозької РДА Лариса Іванова, начальник відділу освіти виконкому Острозької міськради Людмила Кухарук, начальник управління праці і соціального захисту населення Олександр Стратюк, керівники закладів дошкільної, загальної шкільної і професійної освіти, місцеві депутати.

«Це вже 16-ий з 33 інклюзивно-ресурсних центрів, які заплановано відкрити на Рівненщині. Надзвичайно важливим є те, що ініціатива створення ІРЦ відбувається під пильним патронатом дружини Президента Марини Порошенко. Вона опікується цією реформою та робить усе для того, аби вона була підкріплена фінансовим ресурсом», - зазначив Олександр Корнійчук.

Ми довго йшли до цього, і нарешті наша мрія здійснилася. Позаду багато сходинок, ще чимало їх попереду, але все ж я щиро вітаю нас усіх із цим днем – святом надії для дітей з особливими освітніми потребами і їхніх батьків», – сказала у вітальному слові Олена Обуховська, директор ІРЦ.

«Якщо ми хочемо бачити дитину й людину загалом хорошою, для того потрібно зробити її щасливою. Діти з особливими потребами знайдуть у цьому приміщенні для себе щось цікаве. Будемо робити їх щасливими разом», – Людмила Кухарук, начальник відділу освіти Виконкому Острозької міської ради.

ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИПрограма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів