Увага! Карантин

25.01.2019

Фото: Радіотрек

У зв'язку з високим рівнем захворюваності на грип та ГРВІ серед учнів (становить 20,4 %) та з метою недопущення подальшого його зростання виконавчим комітетом було прийнято рішення № 12 від 25 січня 2019 року відповідно до якого:

1. Призупинити навчальний процес у загальноосвітніх навчальних закладах міста з 28 січня 2019 року на 7 календарних днів.
2. Начальникам відділів та управлінь міськвиконкому, керівникам підприємств, установ, організацій забезпечити виконання заходів на епідемічний період, затверджених рішенням виконкому Острозької міської ради від 31.10.2013 № 145 “Про заходи щодо профілактики грипу та гострих вірусних інфекцій в м. Острозі на 2013-2018 роки”.
3. Відділу культури та туризму, відділу освіти заборонити проведення масових заходів на території міста, в дитячих колективах та спортивних установах.
4. Рекомендувати носіння масок медичними працівниками, працівниками торгівлі, громадського харчування та побутового обслуговування населення.
5. Рекомендувати керівникам підприємств, установ, організацій забезпечити вологе прибирання в приміщеннях з дезінфекційними розчинами в місцях загального користування.
6. Рекомендувати головному лікарю Острозького районного центру ПМСД на період епідемічного періоду забезпечити роботу «гарячої телефонної лінії» з чергуванням спеціалістів для надання консультацій з питань профілактики та лікування грипу.
7. Рекомендувати керівникам аптечних установ міста, незалежно від форм власності, створити необхідну кількість засобів для профілактики та лікування грипу, дезінфікуючих засобів.

Повний текст рішення № 12 у форматі Word

ОРГАНИ ВЛАДИ


 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИ