СНІГОВИК FEST

18.01.2019

В рамках Всеукраїнських спортивних заходів "Спортивна зима" та обласного конкурсу Сніговик Fest учні Острозької НВК "Школа І-ІІІ ст.- гімназія" на подвір'ї школи ліпили креативних сніговиків. Діти веселилися від душі. А учні 2-А класу, так захопилися, що за 30 хв. зліпили аж 13 сніговиків, і кожен з них то особливий екземпляр.

Загалом у заході взяли участь учні 1-4 класів, тому подвір’я біля школи перетворилося на гучний, веселий балаган. Кожен клас намагався зробити особливий , свій шедевр. Діти принесли з собою все необхідне для ліплення сніговичків. Лопати, відра, сніголіпи, моркву, каштани, ґудзички, хтось «пожертвував» своєю шапкою, а дехто навіть кросівками). Діти розмальовували, уже готових сніговиків фарбами, фломастерами. Ідеї приходили щвидко та згуртовано, тому за 40хв. діти наліпили 35 сніговиків. Кожен клас фотографувався біля свого шедевру. А після завершення заходу територія школи перетворилася на «галявину сніговиків».

За результатами першого етапу конкурсу , переможці та призери будуть нагородженні грамотами та солодкими призами відділу з питань молоді та спорту виконкому Острозької міської ради.

Переможці та призери другого етапу, за представленими світлинами будуть нагородженні кубками, дипломами КЗ «»ОЦФЗН «Спорт для всіх» та призами Відділення НОК України в Рівненській області.

В.о. начальника відділу
з питань молоді та спорту Ольга Стецюк

ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИПрограма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів