Нагороджено кращих гравців Зимового чемпіонату України з пляжного волейболу

15.01.2019

12 січня визначилися переможців 1 туру Зимового чемпіонату України з пляжного волейболу серед юнаків до 15 років (U15), відкриття якого відбулося 10 січня в спортивному залі НаУ ОА.

Зимовий чемпіонат України з волейболу пляжного на призи міського голови Олександра Шикера, депутатів Рівненської обласної ради Віталія Ундіра й Олександра Корнійчука зібрав в Острозі 29 пар спортсменів із 11 міст України. До Острога завітали представники Горіхова, Києва, Луцька, Миколаєва, Олександрівки, Рівного, Самбора, Сокаля, Стрия, Ужгорода. Наше місто представляє три пари волейболістів.

У фіналі за третє місце зустрілися пари зі Стрия та Рівного, а за золото змагалися пара з Острога та представники Кіровоградської області.

За результатами ігор:

3 місце – м. Рівне (Артем Басараб і Святослав Нагорний);

2 місце – м. Острог Рівненська область (Віктор Новіков та Іван Калінобродський);

1 місце – м. Олександрівка Кіровоградська область (Ярослав Горобець і Микита Шаповалов).

«У нас дуже гарний історичний, туристичний край. Сподіваюся, він стане ще й спортивним краєм і ми прийматимемо не тільки всеукраїнські, а й міжнародні змагання», – сказав на церемонії нагородження директор Острозької ДЮСШ Сергій Штундер.

В Острозі менш ніж за місяць відбулося два чемпіонати України з волейболу та волейболу пляжного! Хочу висловити велику ВДЯЧНІСТЬ міському голові Шикеру Олександру Федоровичу, заступнику голови Оксані Ситницькій , першому заступнику голови Рівненської ОДА Віталію Ундіру, заступнику голови Рівненської ОДА Олександру Корнійчуку, депутату Острозької міської ради Григорію Аршинову, ректору Національного університету "Острозька академія" Пасічнику Ігорю Демидовичу, директору спортивного комплексу НУ"ОА" Ящуку Валерію Андрійовичу, керівникам Острозького військового ліцею Поліщуку Демяну Васильовичу та Приступі Ігорю Кузьмовичу, в.о. начальника відділу з питань молоді та спорту Острозького міськвиконкому Ользі Стецюк за матеріальну, фінансову, організаційну, методичну допомогу у проведенні даних змагань. Завдяки сприянню та співпраці ми провели змагання на високому рівні!
Також хочу подякувати спортсменам, тренерам, суддівським колегіям, вболівальникам, глядачам, що були у руслі спортивних подій у нашому місті!
- написав на своїй сторінці у Facebook Сергій Штундер.

ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИПрограма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів