Новорічне свято!

29.12.2018

28 грудня 2018 року Острозьким міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за сприяння Острозького міського голови Олександра Шикера була організована поїздка для 20 дітей з сімей учасників бойових дій до рівненського обласного музично-драматичного театру. Дійство відбулося завдяки Рівненській обласній державній адміністрації та обласного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді.

Дітки були у захваті від новорічної програми. Спершу діток відвідав Св. Миколай та Різдвяний вертеп, був виступ чудового музичного колективу драматичного театру, в фойє була розгорнута чудова ятка-вертеп, яка демонструвала народження маленького сина Божого. В перервах між виступами художники по бажанню дітей розмальовували личка та ручки діток цікавими візерунками та зображеннями, наклейками.

Дітей від імені голови облдержадміністрації привітала його заступник пані Світлана Богатирчук-Кривко. Після цього святкове дійство перенеслось в зал музично-драматичного театру, де акторами була продемонстрована чудова Новорічна вистава, героями якого стали Дід Мороз, Снігурочка, сніговики, лісові мешканці та навіть прибудьці з космосу. Останні, впродовж вистави, намагалися поцупити то Діда Мороза то його пісочний годинник, яким він визначав прихід Нового року. Лісові мешканці та інші позитивні герої часто вибігали зі сцени до діток в зал та намагалися залучити дітей до дійства, а дітлахи в невимушеній та щирій формі в основному рухами, вигуками, а дехто і іншими діями запобігли лиходіям зробити їхню «чорну справу» та відстояли і Діда Мороза, і Снігурку, і піщаний годинник. Лиходії були покарані та щиро розкаялись, тому добрий Дід Мороз дозволив і їм зустріти Новий Рік. Зло-покаране, Добро – перемогло. Результатом цього дійства став прихід Нового року, який діти зустрічали радісними вигуками та аплодисментами.

Наприкінці свята дітворі були вручені солодкі подарунки. Крім того, дітки відвідали міську ялинку, а по дорозі назад джерело Св. Миколая, зробили безліч світлин. Новорічне свято дітям з сімей учасників бойових дій, що захищали нашу державу на сході України, надзвичайно сподобалося і вони висловили думку, що обов’язково хотіли б взяти участь в подібному святі в наступному році.

Директор Острозького міського ЦСССДМ
Оксана Гловацька

ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИПрограма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів