До уваги суб'єктів підприємницької діяльності

16.10.2018

Інформуємо, що з 25 вересня по 17 жовтня 2018 року проходить конкурс «Битва міст» на визначення двох українських міст щодо реалізації національних безкоштовних освітніх програм для підприємців та експортерів «Export Revolution Ukraine» та «Creative Export Ukraine». Метою зазначених освітніх програм є підвищення конкурентоздатності українського бізнесу на міжнародній арені, підтримка українських виробників у виході на нові ринки. У рамках цих програм учасники спільно з провідними європейськими тренерами та експертами безкоштовно вивчатимуть теми щодо експортної діяльності та створення бізнес-моделі підприємства.

Відбір до участі в програмах здійснюють представники Офісу з просування експорту при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України, використовуючи «Умови участі в програмі», що доступні онлайн за посиланнями https://epo.org.ua/revolution-pro-terms (Export Revolution Ukraine PRO) та https://https://epo.org.ua/creative-pro-terms (Creative Export Ukraine PRO).

Терміни реєстрації на програми буде пролонговано, зокрема: Export Revolution Ukraine PRO та Creative Export Ukraine PRO - реєстрація триватиме до 17 жовтня 2018 року, Export Revolution Ukraine START та Creative Export Ukraine START реєстрація буде відкрита до 30 квітня 2019 року.

За детальною інформацією щодо участі у вищезазначених програмах звертатися до регіонального координатора на період проведення конкурсу «Битва міст» головного спеціаліста відділу з питань підприємництва та регуляторної політики департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Перепелиці Ігоря Анатолійовича, тел. (0362) 695-215.

ОРГАНИ ВЛАДИ
 
МІСТА ПОБРАТИМИ

Місто побратим - Берунь

Місто побратим - Сандомир

Місто побратим - Гнев

Місто побратим - Моравський Берунь
 
БАНЕРИПрограма дердавної підтримки енергоефективності

Національної дитяча гаряча лінія

Офіційний веб-сайт Державного реєстру виборців


Національний університет «Острозька академія»

Будівельна компанія «Вежа»

Острозька фабрика художньої кераміки

Шлях Гедеміновичів